התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה – תאורת אווירה

הבית הוא המקום בו אנו חיים וזהו המקום בו אנחנו רוצים להרגיש שטוב ונעים לנו. מראה הבית מן הסתם יכול לתרום להרגשה זו או לגרוע ממנה. בכל בית ניתן לשדרג את המראה הכללי באמצעות תאורה. לא חייבים לרכוש מנורות יקרות, וניתן באמצעי תאורה פשוטים אך מדויקים לקבל אפקט של "וואו".
במאמר זה נתייחס לתאורה שנחשבת לתאורת אווירה הבאה בנוסף לתאורה המרכזית.

מהי תאורת אווירה

תאורת אווירה בדרך כלל מתווספת לגוף התאורה המרכזי הנותן את מרבית האור בחדר. תאורה זו לרוב עוזרת להדגיש נקודות מסוימות בבית, בין אם מדובר בפינות נוי או תמונות התלויות על הקיר, או לרכך אזורים מסוימים כגון תאורה עדינה ורומנטית בחדר השינה. תאורת האווירה יכולה לשנות את מראה הבית לחלוטין אם היא ממוקמת היטב ומכוונת לאזורים הנכונים, מה שנותן את הרושם הראשוני הטוב ביותר. אם הבית מואר היטב, ולא רק באזורים המרכזיים הברורים מאליו, המראה יהיה הרבה יותר מיוחד.
מכיוון שמדובר בגופי תאורה המתווספים לגוף התאורה המרכזי, כדאי לתכנן את מיקומם מראש עוד בשלב הבניה (במקרה של בית חדש) או השיפוץ. אם אתם רוצים להוסיף נקודות אור בבית קיים שאינו עובר שיפוץ כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע הן מתחום העיצוב והן מתחום החשמל.
 
 
 
 

מנורות אווירה

גופי תאורה המייצרים אווירה, יכולים להגיע במגוון רחב של גדלים, צורות ואפשרויות הרכבה. כל גוף תאורה יכול לתת אפקט שונה ולכן כדאי לתת את הדעת בבחירת גוף התאורה.
שימו לב גם לסוג הנורה בגוף התאורה בהתאם לשימוש. היום באופן כללי ברוב גופי התאורה מורכבות נורות לד שלהן יתרונות רבים כגון: הנורות לא מתחממות וכך יורד הסיכוי לשריפות, נורות הלד חסכוניות בחשמל וניתן לחסוך כך בחשבון החשמל בצורה משמעותית, תאורת לד ידידותית אינה פולטת קרינה, ועוד. לקריאה נוספת על יתרונות נורות לד לחצו כאן.
 
להלן מספר דוגמאות:
  • ספוטים קטנים שקועים בתקרה אותם ניתן לכוון לאלמנט או רהיט מסוימים
  • פרופילי אלומיניום צמודי תקרה או שקועים בקיר גבס המהווים נקודות אור מעניינות בפני עצמן
  • גופי תאורה המורכבים מתחת לארונות תלויים בחדר האמבטיה או קלאפות במטבח הנותנים מראה מרחף
  • מנורה מחליפה צבעים בחדרם של ילדים מתבגרים הנותנת אווירה מדליקה
  • תאורת לד לגינה המאירה את הצמחייה או המסלעה היפה בלילה
מנורות אווירה מסוימות אף ניתן לחבר לדימר כך שניתן לשחק עם עוצמת האור. באופן זה תוכלו להשתמש בתאורה לכמה שימושים. לדוגמה, אם התקנתם גוף תאורה שאמור להאיר אלמנט מסוים בסלון הבית, תוכלו להוריד את עוצמת האור שלו כך שהוא יהווה תאורת לילה עדינה.

תאורת אווירה לגינה

בעוד שבתוך הבית אנחנו בדרך כלל נתקין גופי תאורה לאווירה בצבעים הרגילים (לבן או צהבהב), בגינה אנחנו יכולים יותר להתפרע ולהשתמש בתאורה צבעונית המדגישה את האלמנטים השונים בגינה. פינות נוי, עצים, שיחי פרחים וכדומה, יקבלו מראה נפלא עם תאורה צבעונית שתדגיש את הצבעים הטבעיים שלהם.
תאורת אווירה לגינה צריכה להיות תאורה שאינה מתחממת על מנת שלא תיגרם שריפה, וגופי התאורה צריכים להיות בעלי הגנה מרטיבות ומים. תאורת לד היא המתאימה ביותר לגינה מהבחינה הזו, ובמיוחד פרופילי אלומיניום עליהם ישנו מכסה המבודד את החשמל והנורות מהחוץ.

תאורת אווירה מותאמת אישית

כאשר אנחנו מעצבים את הבית, אנו רוצים ליצור מראה ייחודי שייתן לנו את הרגשה ביתית נעימה. לא תמיד אנו מתחברים לגופי התאורה המוצגים בחנויות התאורה השונות או שהם פשוט אינם מתאימים לרעיון עליו חשבנו או לסגנון.
בחברת בלקו לד, ניתן להתאים את גופי התאורה באופן ספציפי לצרכים שלכם ולמידות החדרים אותם אתם רוצים לשדרג. תוכלו להחליט על אורך הפרופיל, צבע הפרופיל, עוצמת האור (כמות פסי הלד בתוך הפרופיל יכולה להשתנות בחלק מהדגמים המאפשרים זאת), צבע האור ועוד. כך תוכלו להיות בטוחים שגוף התאורה יתאים בדיוק למה שרציתם. כך תוכלו לחסוך זמן רב בסיבובים בין אולמות תצוגה עמוסי מנורות, ולרכוש בדיוק את מה שאתם צריכים כדי לקבל את המראה עליו חשבתם.

אז אם אתם מעוניינים לשדרג את מראה הבית עם גופי תאורה בלקו לד שיתנו לכם אווירה ייחודית, דברו איתנו ונשמח לסייע לכם. ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון 1-800-40-30-40 או להשאיר פרטים בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: