התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תקנון והצהרת פרטיות

לקוח יקר,
החזרת מוצר תתאפשר ע"י הלקוח במידה והינו "צרכן" כהגדרתו בחוק להגנת הצרכן תוך 14 יום מיום קבלת המוצר ובכפוף לתנאי הקבועים בחוק . החזרת מוצר תתבצע בפועל ע"י הלקוח באחריותו לכתובת: רחוב היובל 4 חולון בתיאום מראש בטלפון 03-6359708
לגופים\מוצרים אשר אינם מוצר מדף או יוצרו בהתאם לבקשת הלקוח אין אפשרות החזרה

מוצרים שהוזמנו בייצור מיוחד יסופק תוך 20 ימי עסקים, ואינם ניתנים להחזרה או החלפה.  מאחר ומדובר בגופים הדורשים ייצור, ייתכן איחור בזמן האספקה עקב פעולות קבלנות משנה , רכש חומרים או אילוצים נוספים שאינם בשליטת החברה. איחור בזמן האספקה לא יהווה הפרה של ההסכם ולא יזכה הלקוח בפיצוי לרבות החזר כספי.

גופי תאורה דקורטיביים:  ניתן להחזיר תוך 14 יום מיום קבלתם ובלבד שלא נעשה בהם שימוש כלל, לא חוברו לחשמל ולא הוצאו מאריזתם. והם עדיין נמצאים באריזתם המקורית. יש להציג חשבונית מס או קבלה בעת ההחזרה. 
האתר מעדכן באופן שוטף את הגופים אשר במלאי אולם ייתכן כי מלאי החברה אזל באופן פתאומי ובמקרה זה תינתן הבחירה לגולש האם לחכות למשלוח חדש או לבטל ההזמנה. ובכל מקרה החברה אינה מתחייבת לקבל אף אחת מן האפשרויות הללו ובלבד שתזכה הלקוח במלוא התשלום.

תיקונים ואחריות:
מוצרי לד אשר מתוצרת החברה בעלי שנאי מובנה – 5 שנות אחריות יצרן. מוצרי החברה בעלי  פסי לד ללא שנאי מובנה – 3 שנות אחריות יצרן. למען הסר ספק, החברה זכאית לתקן המוצר או להחליפו לפי שיקול דעתה וללקוח לא תהיה טענה בנושא. כל התיקונים ייעשו במעבדת מפעל החברה ברחוב היובל 4 חולון בלבד.
התקנת גופי תאורה חייבת להיות ע"י חשמלאי מוסמך בלבד ומהוות תנאי לקבלת אחריות.

הובלות:
החברה אינה מתחייבת להובלה ללקוח אלא אם כן נקבע מראש ומצוין כך בגוף ההזמנה. במקרה זה זמני האספקה יהיו בהתאם למערך ההובלות של החברה ואי הגעה של הנהג במועד שסוכם לא יחשב כהפרת הסכם

זכויות יוצרים
כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר , לרבות עיצובים, תמונות, סרטונים, תוכן טקסטים וכל המופיע באתר הינם בבעלות האתר וחברת בלקו לד בע"מ בלבד או בבעלות צד שלישי אשר נתן אישור לאתר למכור מוצריו ולעשות שימוש בתמונות או בטקסט ובכלל זה שותפים עסקיים של החברה.
אין להעתיק , להציג בפומבי, להפיץ, לבצע בפומבי להעביר לציבור לשנות לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן האתר בין במישרין או בעקיפין מבלי לקבל הסכמת החברה בכתב ומראש.

הפרת זכויות יוצרים וקניין רוחני
אנו מכבדים את זכויות היוצרים והקניין של אחרים. אם אתה מאמין כי מידע או תוכן באתר מפר את זכויות קנייניות השייכות לך, אנא צור קשר באמצעות הטלפון המופיע באתר. 

הצהרת פרטיות:
החברה זכאית לעדכן מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות .השרותים באתר דורשים הזדהות של המשתמש וכן מסירת פרטים אישיים הכוללים בין היתר שם, כתובת דוא"ל , שם חברה, אמצעי תשלום וכיוצ"ב.
אינך חייב למסור פרטים אלה לפי חוק, יחד עם זאת ללא מסירת פרטים אלו או לחילופין מסירת פרטים חלקיים או שגויים , עשויים למנוע ממך להשתמש בשירותים המוצעים באתר 
בעת שימוש באתר ו\או במערכת נאסף מידע על המשתמש. לרבות מידע סטטיסטי ומצטבר 
משום כך כל פעולה שמבצע הגולש באמצעות המערכת גלויה בכל עת לחברה. השימוש במידע שנאסף ייעשה על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין על מנת לשלוח למשתמש חומר פרסומי \שיווקי מטעם החברה 
החברה לא תעביר לצדדים שלישיים פרטים מזהים שלך או תבצע באמצעות המערכת או באמצעות האתר פעולות המנוגדות לדין אולם אם יתקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור מידע אודותייך לצד שלישי .
האתר משתמש ב"עוגיות" נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים כדי להתאים את האתר להעדפות המשתמש האישיות ולצורכי אבטחת מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם ביקר, משך הזמן ששהה באתר , מהיכן הגיע אל האתר וכ"ו.
המשתמש רשאי בכל עת לנקות את ה"עוגיות" מן הדפדפן או להגדירו כך שיסרב להשתמש ב "עוגיות"

הרשאה לדיוור ישיר:
גולש שהשאיר פרטים והשתמש באתר , מאשר שימוש בפרטיו לצורך קבלת הטבות, מידע פרסומי ופרסומות שיבצע האתר. על הגולש תחולנה הוראות הדיוור  האתר לא יעביר פרטי הגולש לגורם חיצוני כלשהוא אלא לצורך טיפול בהזמנה ואספקתה אולם השארת פרטים באתר מהווה הסכמה לקבלת תוכן פרסומי ושיווקי והגולש נותן הסכמתו לקבלת דברי פרסומת על פי חוק התקשורת (בזק ושידורים)(תיקון מס 40)התשס"ח (חוק התקשורת)
למען הסר ספק, הגולש רשאי ויכול להסיר עצמו מכל רשימת תפוצה או תוכן פרסומי שיקבל ע"י לחיצה על "הסרה" מכל מייל , הודעה או תוכן פרסומי אחר שיקבל, וכל עוד אינו לוחץ על "הסרה" הרי שהוא נותן הסכמתו לקבל התכנים. 
החברה שומרת לעצמה הזכות לפקח על הפרות תקנון זה, לנקוט בפעולה משפטית כנגד כל מי שמפר את הוראות התקנון לרבות העתקה, שכפול והפרת זכויות יוצרים וכן לעדכן התקנו והאתר מידי פעם.