התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה

את גופי התאורה אנו פוגשים בכל מקום. מחדרים קטנים ועד גדולים, בפנים הבית ומחוצה לו, בחללים ציבוריים - בכל מקום יש תאורה. אם פעם היה נהוג להניח פלורסנט מעל המשקוף כדי ש"יהיה אור", כיום אנו יודעים שלגוון, לעוצמה ולניראות של גופי התאורה יש השפעה ישירה על האווירה בחלל.
ניתן להתרשם מגופי התאורה מותקנים באולם התצוגה שלנו, ברחוב היובל 4 חולון. נשמח לראותכם, חניה בשפע.

אילו גופי תאורה אתם מחפשים?

קידמה עולמית

עולם גופי התאורה מתקדם בדיוק כמו עולם האופנה - ישנם טרנדים, חומרי גלם, סגנונות שונים ועם הזמן נכנסות גם טכנולוגיות בריאות יותר וחסכוניות יותר.

המגמה כיום בעולם התאורה היא לעבור לשימוש בטכנולוגיית LED - טכנולוגיה המפיקה אור שנעים לעין, אחיד, אינו פולט חומרים רעילים, מחזיק מעמד שנים רבות וחוסך לנו בהוצאות החשמל - זאת כחלק מהמגמה הירוקה הכלל עולמית.

למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו:
     

 
גופי תאורה להשראה - הקטלוג

תאורה ללא תאורה

גופי התאורה נחלקים לתלויים, מונחים, שקועים - כאשר המגמות המודרניות כיום מדברות על תאורה ללא תאורה - להשיג את ההארה מבלי לראות את גופי התאורה עצמם ובכך לשלבם בחלל מבלי שיפריעו. היישום הסמוי נחשב כיום למורכב והנקי מבין קשת פתרונות התאורה ואדריכלי התאורה עדין מפתחים את קשת הפתרונות לסגנון זה. הרצון לתאורה נסתרת רלוונטי גם לבתים פרטיים וגם לחללים ציבוריים.

ומה אם גופי התאורה אינם נסתרים? בדיוק כמו כל רהיט בחלל - בעולם העיצוב מתיחסים אליהם כאל חפצי אומנות. הגדלים, העוצמות, גווני האור ועוד - מייצרים פתרון עיצובי שיש לו חלק מהותי באווירה.

באיזה לד כדאי לבחור?

חשוב לדעת שטכנולוגיית ה LED היא טכנולוגיה חדשה יחסית. יחד עם זאת, הטכנולוגיה התקדמה מספר דורות וניתן כיום להבחין בין תאורת LED איכותית לתאורת LED שאינה איכותית. תאורה איכותית מציעה אור יציב, אורך חיים אמיתי של אלפי שעות, אחריות יצרן, עוצמות הארה גבוהות וכמובן נבחנת גם עמידותם של גופי התאורה עצמם, בהם מותקן ה LED.
 

באיזה גוף תאורה כדאי לבחור עבור תאורת LED?

תאורת LED על אף היותה חסכונית בחשמל, גם היא נוטה להתחמם קלות ופיזור החום של סרטי הלד מאריך את חייהם. זו הסיבה שגופי תאורה מאלומניום נחשבים למתאימים מאד עבור נורות LED. פיזור החום שלהם יחד עם עמידות החומר הגבוהה ואפשרויות הצביעה המתקדמות - מיצרות גוף תאורה שיאריך שנים ויתאים לכל סיגנון עיצובי.
גם עולם האלומניות מתקדם וטכנולוגיות הצביעה מציעות כיום אלומניום בצביעה דמויית עץ - לאותם חללים הדורשים מגע חמים, כפרי, ביתי, מיוחד - ולא מתכת תעשייתית.
לידיעתך - כל גופי התאורה של בלקו לד מותאמים גם לבית חכם!
 

מה קורה אם נורות הלד נשרפות? צריך להחליף את כל הגוף?

ישנם גופי תאורה אשר במקרים בהם נורות הלד נשרפות יש צורך להחליף את כל גוף התאורה. אנו בבלקו לד מציעים פתרון שמשלב את שני העולמות - גם לדים איכותיים ביותר, גם גופי תאורה מאלומניום המאפשרים התקנות סמויות, שקועות או תלויות, וגם אם, במידה ותהיה תקלה כלשהי אחרי מספר שנים - אפשרות להחליף די בקלות את סרטי הלד עצמם מבלי לרכוש גופי תאורה חדשים.
 

מה אפשרויות העיצוב של גופי תאורה בלקו לד?

גופי התאורה של בלקו לד מיוצרים כאן, בישראל. הייצור המקומי מאפשר לנו עבודה עם אנשים פרטיים, מעצבים, אדריכלים וקבלנים - כדי להגיע לתוצאה המתאימה ביותר עבור הפרויקט.
אנו רוצים לחשוב שבכל הקשור לעיצוב תאורה עם בלקו לד - השמיים הם הגבול. גופי תאורה קטנים או גדולים, בכל גודל/צורה/צבע - ניתנים לביצוע. לשם וידוא יכולת הייצור של גופי התאורה הנדרשים אנו מעמידים לרשותכם צוות ייעוץ לפני הרכישה, צוות שיעזור לכם לתכנן, לעצב ולהעביר לייצור את גופי התאורה שמתאימים בדיוק לטעם ולצרכים שלכם.
עם בלקו לד אתם לא צריכים  להתפשר - אתם יכולים לקבוע את חוזק התאורה, סגנון ועיצוב גוף התאורה, גודלו, צבעו ועוד - והדובדבן שבקצפת - אתם יכולים לרכוש אותו ישירות מחנות המפעל שלנו. ללא פערי תיווך. אז למה אתם מחכים? בואו להכיר עולם חדש ומשתלם של גופי תאורה ללא פשרות.
 
מגוון פרופילים מעוצבים

 

אין טוב ממראה עיניים

כשתגיעו לבקר במפעל תבינו הכל מיד. זו הדרך הטובה והמומלצת להבין את הפוטנציאל האין סופי מבחינת פתרונות תאורה ויכולות עיצוביות.
אבל אל תאמינו רק לנו - צפו בתמונות שלקוחות מרוצים שלחו אלינו לאחר ההתקנה:
 
לקוחות מרוצים משתפים