התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

נורות לד

תאורה מסוג לד נחשבת למתקדמת מבחינה טכנולוגית זאת בזכות צריכת החשמל הנמוכה עד כדי זניחה, עוצמת ההארה המגוונת המאפשרת תאורה שימושית ו/או תאורת אווירה רכה, פנימית או חיצונית.
התאורה אינה מתחממת ונחשבת בטוחה לשילוב לצד בדים, עץ... היא גם אינה פולטת קרינה מסכנת בריאות. יתרונות אלו ועוד הופכים את נורות הלד לירוקות ביותר, גמישות ביותר וחסכוניות ביותר.
 

מנורת לד ידידותית לסביבה

נורות לד הן קטנות במיוחד. הן עמידות, אינן מתחממות ומפיקות אור בעוצמת הארה מתאורה רכה ועד לשטיפת אור מלאה. ישנן נורות לד בעלות אורך חיים של עשרות אלפי שעות - הן אינן דורשות תחזוקה או החלפה. הן אינן פולטות קרינה או חום.
בהשוואה לנורות פולרסנטיות הנחשבות לזולות בצריכת החשמל, חוסך הלד עד 80 אחוז הצריכת החשמל. אתם יכולים לתאר לבד את ההבדל העצום מול נורות להט או נורות הלוגן.
 

מנורת לד בטיחותית

כיוון שנורת הלד אינה מתחממת כלל היא ניתנת לשילוב לצד חומרי גלם דליקים או רגישים לחום. את נורות הלד ניתן ללא חשש לשלב לצד קורות עץ, גבס, בדים מסוגים שונים, משטחי פרספקסט ועוד, ולהשאיר אותן דולקות ללא הפסקה. בהיבט השימושיות, נורות הלד שעלות הפעלתן זניחה, מאפשרות הוספת פן בטיחותי לתאורה - כגון תאורה לאורך מסדרון חשוך, מחוץ לחדרי ילדים/קשישים הנוטים להתעורר במהלך הלילה, תאורה לגינה ועוד.

פסי לד - פונקציונליות ועיצוב משולבים

תחשבו ארוך. תחשבו אחיד, תחשבו נקי. גופי תאורת הלד של בלקו לד מבוססי פרופילי אלומניום מעוצבים. הפרופילים השונים מתאימים באופן מושלם לשימושים השונים: נסתרים או גלויים, דקים או עבים. באורך לא מוגבל. התאורה רכה או עוצמתית, קרה או חמה. לבנה או צבעונית משתנה. פרופילי האלומיניום עמידים במיוחד, אינם סובלים מקורוזיה או חלודה, אינם דורשים תחזוקה. ניתן להעשיר איתם כל חלק בבית המגורים הפרטי, המרחב המשותף או הציבורי, הם קלי משקל וניתנים לשילוב גם בשלבי הבניה או השיפוץ אך גם לכל בית מגורים קים. אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ולקבל רעיונות והשראה.

מנורת לד = תאורה חסכונית

החסכון בשימוש בתאורה מסוג לד בא לידי ביטוי בכל היבט אפשרי. ראשית - התאורה עצמה - פסי הלד של בלקו לד נמכרים במחיר שווה לכל נפש. ההשקעה הראשונית תפתיע אתכם בגזרת המחיר. לאחר מכן - ההתקנה. אנו בבלקו לד מאמינים שניתן את מרבית הפרופילים להתקין בכל שלב של בית המגורים (קיים מוגמר או בשלבי שיפוץ) ובאופן עצמאי. פשוט לקחת מידות, לקבל את הוראות ההתקנה הפשוטות ולהעשיר את החלל באווירה.
מבחינת עלויות החשמל - המחיר נחתך לבלי הכר. מדי חודש בחשבון החודשי אתם חוסכים כסף רב! בהשוואה לנורות פלורסנטיות חוסך הלד עד כ-80 אחוז בצריכת החשמל. אם תשווה זאת לנורות הלוגן זוללות החשמל תחסכו משמעותית הרבה יותר.

נורות לד במרחב המשותף / הציבורי

תאורת לד תופסת תאוצה במרחב הפרטי אך גם במרחב הציבורי. בבתים משותפים בהם האור בחדר המדרגות דולק לפעמים בכל שעות היום, כמו גם בחניון העצום - החלפת התאורה הקיימת כולל העבודה תחזיר את עצמה בתוך כשנתיים. ומאותו הרגע - חיסכון נטו, חודש חודש.
אם אתם ועד הבית, חברת ניהול, אנשי רכש ומקבלי החלטות שרוצים להפוך את הסביבה לירוקה יותר, יעילה ובטיחותית יותר - וגם לחסוך משמעותית בחשבון החשמל החודשי - צרו איתנו קשר.
תקדימו לעבור ללד - תקדימו לחסוך.