התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורת לד לינארית לחיסכון באנרגיה

בימינו, המודעות לחיסכון אנרגטי היא גבוהה ובהחלט מהווה שיקול בבחירת תאורה לבית או לעסק. דאגה זו נובעת משינויי האקלים המתרחשים בכל העולם וכן גם מהרצון האישי לצמצם עלויות בזמן שמחירי החשמל עולים כל הזמן ואף צפויים להמשיך לעלות.
תאורת לד לינארית היא דוגמא מצוינת של פתרון טכנולוגי מתקדם להארה מעולה תוך כדי חיסכון אנרגטי גדול. במאמר זה נבחן מהי תאורת לד לינארית, איך היא תורמת להפחתת עלויות חשמל ותפעול וכן נציג דוגמאות של תאורת לד לינארית. 

מה זה אומר תאורת לד לינארית

תאורת לד לינארית היא תאורה המבוססת על טכנולוגיית הלד המוכרת לרובנו כיום. בניגוד לגופי תאורה אחרים, למשל נברשות, גופים עגולים, מרובעים וכדומה, שאנו מפזרים בנקודות שונות בחלל, הצורה של תאורת לד לינארית היא פרופיל באורך מסוים שיכול לתת תאורה עוצמתית ולכסות שטח חלקי או מלא בקו אחד רציף.
תאורת לד לינארית מספקת פתרון תאורה מעולה גם בחללים גדולים תוך שמירה על מראה מינימליסטי. היא ניתנת להתקנה בתצורות שונות, צמודות תקרה או קיר, תלויות או שקועות. תאורת לד לינארית מספקת פתרון תאורה איכותי וחסכוני ביותר תוך כדי השתלבות בכל עיצוב חלל בזכות המבנה המינימלי שלה. 

כיצד תאורת לד לינארית מסייעת לחיסכון באנרגיה

קודם כל, תאורת לד לינארית מבוססת על טכנולוגיית לד שידועה כחסכונית ביותר בצריכה אנרגטית לעומת כל פתרון תאורה אחר. טכנולוגיית הלד מסוגלת להפוך כמעט את כל החשמל המוזן אליה לאור, ללא בזבוז מיותר וללא פליטת חום. מכאן שחשבונות החשמל בהסתכלות על מרכיב התאורה, יהיו נמוכים משמעותית.
כמו כן נורות לד הן בעלות אורך חיים פי 25 מנורות ליבון כך שגם כאן נוצר חיסכון לטווח ארוך עם פחות עלויות של רכישה והחלפת נורות. בנוסף, ניתן לחבר תאורת לד לינארית לעמעם (דימר) לשליטה מדויקת בעוצמת התאורה עד למצב של השארת אור לילה נמוך עם צריכת חשמל מזערית. כמובן שהאפשרות לעמעום תורמת גם לעיצוב התאורה בחלל. תאורת לד לינארית היא בעלת כושר הארה ופיזור אור מדויקים, כך שהאור הנוצר לא מבוזבז בפיזור מיותר בחלל. 

דוגמאות לתאורת לד לינארית 

תאורת לד לינארית נקראת לפעמים גם סטריפ לד או פרופיל לד, וניתן לעשות בה שימוש בחללים פנימיים או בחוץ. אחד השימושים הפופולריים והוותיקים ביותר של פסי לד הוא מתחת לארונות מטבח עליונים להארת משטח בצורה איכותית ומדויקת, אבל היום ניתן לראות אותם בכל בית וכמעט בכל חלל. פסי לד מספקים פתרון גמיש שניתן להתאים בצורה קלה לכל מקום רצוי, שכן פרופילי האלומיניום ניתנים לחיתוך בכל אורך רצוי להתאמה מלאה. הנה כמה דוגמאות לפרופילי לד הניתנים לחיתוך בכל אורך רצוי:
גופי תאורת לד לינארית שקועה:
 • גוף תאורה בלקו 7 עם כנפיים – בעומק של 7 מ"מ בלבד ורוחב 17.5 מ"מ עם כנפיים.
 • גוף תאורה בלקו 8 שקוע – בעומק של 15 מ"מ ורוחב 24.3 מ"מ. ניתן לשימוש גם כתאורה תלויה. מתאים לשיקוע בגבס, עץ, זכוכית ועוד. 
 • גוף תאורה בלקו 8 כפול – בעומק 11.8 מ"מ ורוחב 30 מ"מ. עם גימור בקו אחיד.
 • גוף תאורה בלקו 8 עץ שקוע – בעומק 11.8 מ"מ ורוחב 24.3 מ"מ, מתאים במיוחד לפלטות עץ ופורמייקה.
גופי תאורת לד לינארית צמודה:
 • גוף תאורה בלקו 7 טרימלס – בעומק 7 מ"מ ורוחב 17.5 מ"מ
 • גוף תאורה בלקו 6 טרימלס – גוף תאורה בעומק של 9 מ"מ ורוחב 7.6 מ"מ בלבד. 
 • גוף תאורה בלקו 8 טרימלס – בעומק 15 מ"מ ורוחב 17.5 מ"מ. 
 • גוף תאורה בלקו פינתי – בעומק 17.5 מ"מ ורוחב 25.95 מ"מ, בזווית 45 מעלות שמתאים להצמדה לכל פינה. 
 • גוף תאורה בלקו לדריקס – גוף תאורה צמוד קיר למצב בו הקיר שטוף אור אך מקור האור נסתר. 
 • גוף תאורה מאסטר חלק – בעומק 35 מ"מ ורחוב 39 מ"מ. מתאים להצמדה או תליה. 
 • גוף תאורה בלקו סקיני 40 טרימלס - בעומק 20 מ"מ ורוחב 40 מ"מ. מתאים להצמדה או תליה. 
קטלוג תאורה לינארית של בלקו לד כולל עשרות דגמים שונים נוספים למספר הדוגמאות שהבאנו כאן.
לאחר העיון בקטלוג, אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות המפעל על מנת לראות את כל האפשרויות הקיימות של תאורה לינארית שיתאימו לכל שימוש ועיצוב שלכם, תוך כדי חיסכון אנרגטי גדול.
 
בלקו לד היא יצרנית ותיקה ובעלת מוניטין של איכות ללא פשרות, המציעה גופי תאורת לד לינארית כיד הדמיון ובאספקה מהירה. חיסכון נוסף ברכישת תאורת לד לינארית ישירות מבלקו לד היא שאתם קונים ישירות מהיצרן, עם מחירים ללא פערי תיווך. 

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: