התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורה בטיחותית לבית

כאשר רובנו חושבים על תאורה לבית, מדובר במוצר נפוץ, מוכר, המגיע בתצורות וטכנולוגיות שונות.  ברוב הפעמים אנו נרכוש תאורה מבלי להתעמק בה יתר על המידה, אלא בבחירת עוצמתה וגוון האור. אם גם אתם מעוניינים להבין יותר את האתגרים והמאפיינים של תאורה בטיחותית לבית ואיפה ניתן לרכוש, אז הגעתם למקום הנכון. 

מה האתגרים של בטיחות תאורה בבית

תאורה בבית מציבה אתגרים שונים מבחינה בטיחותית שכדאי לכם להכיר טרם הרכישה:
 • התחשמלות: במקומות רטובים ולחים כמו חדרי אמבטיה, גינה וכדומה, מומלץ לבחור בתאורת לד מתאימה, כזו שלא מהווה סכנה. תאורה זו יכולה להתאים יותר גם לסביבת ילדים ופעוטות.
 • רעלים: נורות כמו פלורסנט מכילות כספית ורעלים אחרים אשר מתפזרים לחלל הבית אם הנורה נשברת. מומלץ להימנע מנורות אלה.
 • כוויות: נורות ליבון והלוגן מתחממות מאוד ומגע בהן בזמן פעילות ובסמוך לכיבוי עלולים לגרום לכוויה. נושא זה חשוב במיוחד עבור ילדים ופעוטות שבדרך כלל פחות ערים לסכנה זו. לכן חשוב להימנע מנורות כאלה בחדרי ילדים ופעוטות ובמיוחד כאשר הנורות נמצאות בגובה נמוך ובהישג יד.
 • נפילות: במקרה של חוסר בתאורה מספקת, אזורי צל, חושך, קיים סיכוי גבוה יותר לנפילות, לכן חשוב תמיד לדאוג לתאורה מספקת בכל המקומות.
 • ארגונומיה: אמנם לא מדובר בבטיחות גרידא, אבל חשוב לדאוג לתאורה מתאימה בהתאם לצרכים התפעולים בכל חלל וחלל בבית. למשל באזור בו עובדים (כיום יותר ויותר עובדים מהבית), תאורה בגוון לא מתאים ובעוצמה לא מתאימה תקשה על העבודה ואף תגרום לעייפות יתר. 

מאפייני תאורה בטיחותית לבית 

תאורה בטיחותית לבית צריכה לספק מענה לכל הצרכים התפעולים של הבית, מבחינת עוצמה וגוון מתאימים, אך גם שמירה על רמת בטיחות מקסימלית. תאורת לד מספקת מענה מעולה לצרכים הללו ועוד:
 • תאורת לד לא מכילה חומרים מסוכנים ולא פולטת כאלה
 • תאורת לד לא פולטת חום ובטוחה לגמרי למגע גם בזמן פעולה ובעיקר עבור פעוטות וילדים
 • תאורת לד פועלת על מתח נמוך של 24 וולט ולכן יורדת האפשרות להתחשמלות, ובכך היא מתאימה לכל מקום בבית, גם לחדרים רטובים וגם מחוץ לבית
 • תאורת לד לא פולטת קרינה מסכנת ונחשבת כבטוחה מבחינה פוטוביולוגית. עם זאת קיים תקן בטיחות פוטוביולוגי לתאורה שכדאי להכיר. התקן מגדיר את בטיחות התאורה בטווח של 4 דרגות כאשר הנמוכה היא  RG0 (ללא סיכון פוטוביולוגי) ועד RG3 (סיכון פוטוביולוגי גבוה גם בחשיפה רגעית)
 • נורת לד היא בגודל מזערי ולא מכילה זכוכית שיכולה להתנפץ ולגרום לפציעה
 • תאורת לד מאוד חסכונית וצורכת מעט חשמל יחסית. אפשר אפילו להשאיר תאורת לד דולקת בלילה במעברים ובמקומות חשובים בבית, בחדר הילדים ומחוץ לבית בלי לדאוג כלל. בכך גם תגבירו את הבטיחות ואת תחושת הביטחון שלכם בשעות החשיכה. 
 • תאורת לד קיימת במגוון עוצמות וגוונים שיכולים להתאים לכל צורך של תאורה בבית, למנוחה, לאוכל, לעבודה, לצפייה בסרט ועוד
 • שליטה: על תאורת לד ניתן לשלוט בעזרת מפסק רגיל וכן עם עמעם (דימר) לשליטה מוגברת על עוצמת התאורה. כמו כן, ניתן לחבר תאורת לד למערכת בית חכם לשליטה אבסולוטית בתרחישי תאורה רבים ומגוונים בצורה קלה ומהירה. 

איפה אפשר לרכוש תאורה בטיחותית לבית

אמנם קיימות אפשרויות רבות בשוק, הן בחנויות והן ברשת האינטרנט אך אם חשובה לכם הבטיחות אז אנו מזמינים אתכם לבקר בחנות המפעל של בלקו לד בחולון. מעבר לבטיחות יש עוד לא מעט אספקטים חשובים שצריך לקחת בחשבון בבחירת תאורה לבית ולכן האפשרות להתייעץ עם מומחים בתחום היא חשובה ותאפשר רכישה מושכלת של תאורה איכותית, בטוחה, שעושה בדיוק את מה שאתם צריכים ועם הוצאות חשמל נמוכות מאוד.
בלקו לד מתמחים בתחום התאורה מזה שנים רבות. חברת בלקו לד היא יצרן ישראלי המעמיד לרשות הלקוחות צוות יועצים מקצועיים שכל תפקידם הוא לסייע ללקוחות לבחור בצורה חכמה. באולם התצוגה של החברה תוכלו לראות את גופי התאורה הרבים לבחירתכם ואף לבקש לייצר גופי תאורה בהתאמה אישית בזמן קצר ובמחיר אטרקטיבי ביותר. מאחר ואתם רוכשים ישירות מהיצרן, אתם זוכים למחירים מצוינים, ללא פערי תיווך.

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: