התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורת לד - מחירים

תאורת הלד - חזית הטכנולוגיה בתחום התאורה, נתפסת כתאורה יקרה. הדבר היה נכון עד לא מזמן, אך כיום זו טעות. תאורת הלד אינה יקרה - היא אפילו זולה משמעותית ביחס לתאורה רגילה - גם בעלות הראשונית וגם בעלות התחזוקה וצריכת החשמל.
לבלקו לד, יצרנית פרופילי האלומיניום המעוצבים, יש בשורה מפתיעה עבורכם: גם אתם יכולים לשדרג את האווירה והשימושיות באמצעות תאורה בפסי לד בבית ובמחיר שווה לכל נפש.

כמה זה עולה? ובכן - מחיר תאורת הלד נחלק למספר חלקים:

מחיר פרופילי האלומיניום כולל נורות הלד והשנאי
בלקו לד מספקת לכם מוצר מוגמר. תנו לדמיון להשתולל, תתכננו, תמדדו ופנו אלינו. המחיר לפסי לד בבלקו לד הוא לפי מטר. כן כן. לא לפי גוף תאורה. אתם יכולים לכסות שטח נרחב בתאורת אווירה או תאורה שימושית, קרה או חמה, במחיר שיפתיע אתכם בהשוואה לגופי תאורה רגילים.

מחיר התקנת פסי בלקו לד
פסי בלקו לד פשוטים מאד להתקנה. את הפרופילים ניתן לתכנן בשלבי עיצוב מחדש, בניה או שיפוץ - אך ניתן בהחלט להוסיפם גם במבנים קיימים שאינם עוברים תהליך שיפוץ. החיבור הוא קל ופשוט ואינו מצריך מיומנות. יש לקחת בחשבון מקרים בהם יש צורך בחיבור נקודת חשמל - במקרה זה יש להיעזר בחשמלאי. אנו בבלקו לד נשמח לעזור לכם להגיע ליועץ ומתקין תאורה באזורכם - יועצי התאורה איתם אנו עובדים ישמחו לסייע לכם בהכנת התשתיות ובהתקנה במחיר הוגן ובשירות מקצועי.

מחיר תחזוקת תאורת לד
כידוע, נורות נוטות להישרף. החלפת נורה יכולה לנוע בין שקלים בודדים ועד עשרות שקלים. נורות לד בעלות אורך חיים של עשרות אלפי שעות. ניתן בזהירות לומר כי יתכן מאד ולא נצטרך כלל להחליף אותן. מדובר על אורך חיים הארוך פי 10 מנורות רגילות - מחיר תחזוקת נורות הלד זניח.

עלויות השימוש - או יותר נכון: החיסכון האדיר בחשמל
אם נשווה בין נורות פלורסנטיות הנחשבות יעילות ובעלות צריכת חשמל נמוכה - נגלה כי נורות הלד חוסכות כ-80% בצריכת החשמל בהשוואה לנורות פלורסנט. עכשיו חישבו על אותן נורות הלוגן חמות זוללות חשמל ותבינו שמעבר לנורות לד חותך מיידית את צריכת החשמל.  אתם יכולים להשאיר את פסי הלד דולקים כל היום עבור פרוטות. אל תתפלאו אם השכנים והחברים יחשבו שעברתם לעבוד בחברת החשמל :-)

איך מתחילים? פנו אלינו עכשיו.
הצוות של בלקו לד גאה ברמת שרות גבוהה. אנו עובדים עם מעצבי פנים, יועצי תאורה ואדריכלים כמו גם עם לקוחות פרטיים הדורשים פתרון נקודתי וקטן. נשמח לענות לכם על כל שאלה ולעזור לכם להתאים את פתרון התאורה בפסי לד בדיוק לצרכים שלכם.
תתחדשו!
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: