התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורה חסכונית

לד זו לא סתם תאורה חסכונית. זו תאורה יעילה, ירוקה, חסכונית בעלותה הראשונית ובאחזקתה.
תאורת לד חסכונית מאד בצריכת החשמל וגמישה מאד בעיצוב.

כמה עולה תאורת לד?

עד כה נחשבה תאורת הלד, עקב יתרונותיה הרבים וחדשנותה, ליקרה במיוחד. פסי הלד של בלקו לד משלבים בין פרופילי אלומיניום מגוונים ובין נורות לד בעוצמות משתנות לפי בחירה. המחיר לצרכן הוא שווה לכל נפש - אם ברצונכם לברר מחיר מדויק אתם מוזמנים לבקר בעמוד הפרופילים, לבחור את הפרופיל המתאים עבורכם וליצור איתנו קשר. אנו מבטיחים להפתיע אתכם במחיר.

כמה חשמל צורכת תאורת לד?

נורות הלד משתמשות בשנאי הצורך בסך הכל 12V להפעלת התאורה.

כמה עולה התקנת תאורת לד?

ההתקנה עצמה של התאורה היא פשוטה ביותר. אנו מאמינים שכל אחד יכול לבצע זאת באופן עצמאי. עם זאת, לעיתים דורשת ההתקנה שינוי בתשתית, הוספת נקודת חשמל ועוד - במקרים כאלו מומלץ לבקש הצעת מחיר מאיש המקצוע. פסי הלד לכשעצמם פשוטים מאד ליישום, בין אם באופן שקוע, חיצוני, נסתר, בפנים או בחוץ. אין צורך בידע טכני מורכב. רק לתכנן ולקחת מידה :-)

האם תאורת לד דורשת החלפה?

לכל נורה אורך חיים. נורות הלד נחשבות לבעלות אורך החיים ארוך במיוחד. בהשוואה לנורה רגילה שאורך חייה כ-2,500 שעות - נורת לד מחזיקה כ-25,000 שעות.

כמה תאורה מפיקה נורת לד?

בחירה בתאורת לד מבחינת העוצמה הנה כבחירה בכל תאורה אחרת. פסי הלד של בלקו מורכבים מפרופילי אלומיניום מעוצבים. עליהן מתחבר דיפיוזר המפזר את האור באופן שווה. בתוך הפרופיל מותקנות נורות הלד המגיעות בסרט נגלל וארוך. את נורות הלד עצמן ניתן להתאים כמו גם לשנות בכל שלב. ישנן נורות שמטרתן הראשונית היא אווירה. אורך רך, עדין. ניתן גם לשלב נורות צבעוניות. ישנן נורות בעלות עוצמה רבה.
לפני ההתקנה אנו ממליצים לתכנן את סוג התאורה שאתם מבקשים לשלב בכל אזור.
את עוצמת ההארה של נורות הלד בודקים על פי עוצמת ההארה של כל נורה על סרט הנורות, יחד עם צפיפות הנורות למטר.

תאורת לד היא קרה או חמה?

תאורת הלד בדיוק כמו תאורה רגילה קיימת בגוון לבן - תאורה קרה, או בגוון צהבהב - תאורה חמה. ללד יתרון גדול בכך שישנן נורות לד בעלות גוון צבע - דוגמת כחול, וישנן נורות בעלות אפשרות לצבע מתחלף. כך תוכלו לשנות אווירה לאורך כל היום.
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: