התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורת לד ארוכה

אין ספק כי תאורת לד הפכה זה מזמן לתאורה הכדאית והאפקטיבית ביותר שניתן לרכוש לבית ולעסק. תאורת לד מציעה שילוב נדיר של תאורה חזקה עם עוצמה מתכווננת, חיסכון אנרגטי גדול, נורות זעירות בעלות נצילות חשמלית גבוהה ביותר (אין פליטת חום), שלא פולטות קרינה מזיקה, לא מכילות חומרים מסוכנים, לא מושפעות מכמות הדלקות וכיבויים, ובעלת אורך חיים ארוך במיוחד. קיים היצע רב של סוגים, גדלים, צורות של גופי תאורת לד, וביניהן תאורת לד ארוכה. 

פרופילי תאורת לד ארוכים, זה אופנתי

בזכות גודלן הפיזי הקטן של נורות הלד, ניתן לייצר גופי תאורת לד ארוכים ואפילו צרים ביותר, פסים לינאריים ארוכים לכל מטרת תאורה. תאורת לד ארוכה הפכה למאוד אופנתית מאחר והיא מינימליסטית, כמעט ולא נראית ויחד עם זאת מספקת פתרון תאורה מושלם לכל גדלי וסוגי החללים - גדולים כקטנים.  פרופילי תאורת לד ארוכים אינם מכבידים על עיצוב החלל, הם נותנים את הבמה לאור ומתאימים לשילוב בכל עיצוב בצורה מושלמת.
תאורת לד ארוכה גם ניתנת לשילוב בארונות - מתחת או בפנים - בחיתוך לפי הצורך. 

סוגי פרופילי תאורת לד ארוכים

טכנולוגיית הלד מאפשרת לייצר גופי תאורה בכל אורך בעזרת פרופילים קיימים הן במידות סטנדרטיות והן שניתן להזמין באורכים לא קונבנציונליים לפי דרישת וצורכי הלקוח. קיימים פרופילים מסוגים רבים מאוד המתאימים לסוגי שונים של התקנה כגון תאורה שקועה, תאורה תלויה, נסתרת ותאורה צמודה באורכים רבים, רוחבים, עומקים, גם כאלה מאוד דקים וצרים, שמתאימים לכל צורך עיצוב ותאורה. הפרופילים מיוצרים מאלומיניום איכותי ביותר וניתן להזמין בכל צבע לפי מניפת צבעי RAL.  

יתרונות של תאורת לד בפרופילים ארוכים

פרופיל לד ארוך מאפשר הארה כללית או אזורית מעולה בעזרת גוף תאורה אחד, למשל הארת שולחן אוכל, משטח עבודה במטבח, שולחן עבודה ועוד. ניתן גם לדוגמה לשלב תאורת לד ארוכה סביב תקרה מרחפת בצורה מוסתרת להארה יפהפיה ומעוצבת.
ניתן לשלב תאורת לד בפרופילים ארוכים בכל מקום, הן לשימוש פנימי והן חיצוני, הן להארה כללית, להארה אזורית והן להארת הדגשה. המראה והעיצוב שמשיגים בעזרת תאורת לד בפרופיל ארוך הוא קליל, אופנית, מודרני, מינימליסטי, שיקי מבלי להתפשר על איכות התאורה.
פרופיל הלד אמנם מתקשר במחשבה הראשונה לסגנון מודרני, אך עצם העובדה שהוא ניתן לצביעה וגימורים שונים, אפשר להתאימו גם לסגנונות אחרים.

איפה קונים תאורת לד ארוכה

חברת בלקו לד מתמחה בייצור פרופילי תאורת לד ארוכים וכן סוגים רבים נוספים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים מזה שנים רבות. בואו להתרשם מהמגוון של פתרונות התאורה באולם התצוגה של החברה, שם תוכלו גם לקבל ייעוץ ממומחי החברה ללא עלות או התחייבות. תוכלו להסתייע בידע של היועצים על מנת לבחור בין הסוגים והשילובים השונים על מנת ליצור תאורה מעוצבת, אפקטיבית וחסכונית. גם אם הדרישות שלכם אינן סטנדרטיות, החברה מציעה שירות פיתוח פרופילי תאורה בהתאמה אישית, במקצועיות, זריזות ותוך כדי שמירה על עלויות נמוכות ככל הניתן. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: