התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

מה היתרונות של גופי תאורה צמודי קיר

עולם גופי התאורה מציע שלל אפשרויות וסוגים של גופי תאורה ומלבד הצורות השונות והעיצובים השונים, כל סוג גוף תאורה מציע יתרונות שכדאי לכם להכיר לפני שאתם בוחרים את גוף התאורה המתאים לכם. 

מהו גוף תאורה צמוד קיר?

גוף תאורה צמוד קיר הוא גוף תאורה המותקן ישירות על הקיר, בצמוד אליו (בניגוד למנורות כמו נברשות היורדות מהתקרה עם חוטים). גוף תאורה צמוד קיר כולל בתוכו את הנורות והרכיבים הנוספים הנחוצים להפעלת גוף התאורה, כולל במקרים מסוימים כפתור או חוט להדלקה וכיבוי. בדרך כלל, גוף תאורה צמוד קיר יהיה גם פחות יקר ביחס לגופי תאורה אחרים כיוון שהוא לרוב קטן יחסית. 

מתי כדאי להשתמש בגוף תאורה צמוד קיר?

בכל מקום בו נדרשת הארה של עצמים המחוברים לקיר, תמונות, פסלים ועוד או שמעוניינים להאיר קרוב לקיר, מעלה או מטה, למשל על פינת ישיבה צמודה לקיר, במסדרונות, במקומות בהם אין מספיק גובה תקרה לגוף תאורה מחובר אליה, במעברים אורכים ליצירת נקודות עניין, מעל מראות בחדרי רחצה או פינת איפור, על גבי קירות חיצוניים להארה סביב הקירות או יצירת אפקטים עיצוביים, בכניסה לבית מעל המראה והקונסולה, ועוד.
כמו כן גופי תאורה צמודי קיר משמשים גם לתאורת ביטחון ותאורת חירום. גופי תאורה צמודי קיר מהווים חלק מכלל התאורה בחלל הפנימי והחיצוני ומשלימים אותה. גופי תאורה צמודי קיר בדרך כלל יותר נעימים לעין מאחר והם לא מופנים לעיניים ולכן פחות מסנוורים. יתרון נוסף לגוף תאורה צמוד קיר הוא שהוא משחרר שטח רצפה או שולחן שנתפס על ידי גופי תאורה עומדים או מונחים.  

סוגי גופי תאורה צמודי קיר

באופן כללי גוף תאורה צמוד קיר קיים בשתי תצורות עיקריות: צמוד קיר המותקן במרחב הקיר וצמוד קיר פינתי המותקן בפינה בין 2 קירות או בין קיר לתקרה. ישנם גופי תאורה צמודי קיר שמספקים הארה כלפי מטה, מעלה, וגם וגם. גופי תאורה צמודי קיר עם תאורה מופנית כלפי מעלה משמשים להארה התקרה ליצירת תאורה נעימה ובלתי ישירה. האור שהם מייצרים מופנה לתקרה ומוחזר כלפי מטה לחלל החדר. גופי תאורה עם תאורה שפונה כלפי מטה משמשים להארת עצמים והחלל מתחתיהם, תמונות, פסלים, אלמנט עיצובי על הקיר, פינת ישיבה, רהיט, שולחן ועוד, להדגשה ולשיפור התפקוד במקום. גופי תאורה המאירים גם למעלה וגם למטה, אפשר לראות פעמים רבות כגוף תאורה בהתקנה החוזרת על עצמה לאורך קיר ארוך, כך שהאור הוא האלמנט העיצובי והדבר מוסיף רבות לחלל.

גופי תאורה צמודי קיר חסכוניים ואופנתיים

גופי תאורה צמודי קיר המבוססים על טכנולוגיית לד מהווים פתרון מתקדם, חסכוני, איכותי, חזק וירוק יותר מכל פתרון אחר. הם מציעים הרבה יתרונות לעומת פתרונות וותיקים יותר:
  • הטכנולוגיה מבוססת על רכיב לד המאפשר אורך חיים גדול בהרבה, ללא איבוד אנרגטי (לא פולט חום).
  • נורות לד לא מכילות חומרים מסוכנים, לא פולטות מזהמים ולא קרינה מסוכנת. 
  • צריכת החשמל של נורת לד היא כ-10% מזו של נורת ליבון עם כושר הארה טוב בהרבה. 
  • מחיר נורות לד כיום נגיש כחלופה אקונומית לנורות מסוגים אחרים.
  • נורות לד קיימות בגווני תאורה רבים, צבעים שונים (גם כאלה משני צבעים), בעוצמות שונות. לכל צורך של תאורה יש נורת לד מתאימה. 
  • גופי תאורת לד צמודי קיר לא צריכים להיות גדולים. נורות לד הן קטנות מאוד ולא פולטות חום, לכן ניתן לשלב אותן בגופי תאורה קטנים, דקיקים שהם מאוד אופנתיים. 
  • גופי תאורה צמודי קיר עם טכנולוגיית לד קיימים בשלל עיצובים, צבעים, חומרים, גימורים וגדלים לכל צורך ועיצוב. 
 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: