התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

איפה כדאי לקנות תאורה לבית

קניה מרוכזת של מנורות לבית מתרחשת בדרך כלל כאשר מבצעים שיפוץ נרחב בבית או עומדים בפני בניה של בית חדש. ישנם גם מקרים בהם אנו רוצים להלביש את הבית מחדש ואז אנו מחליפים את הריהוט והאלמנטים השונים ללא הריסה ובניה של קירות. כמו כן, לפעמים גם קורה שגוף תאורה אחד או שניים מתקלקלים, ללא אפשרות תיקון.
בכל מקרה של רכישה של תאורה לבית, תמיד כדאי לחפש מקום אמין, עם מבחר רחב של גופי תאורה, אפשרויות התאמה אישית (כגון צבע, עוצמת תאורה, גוון תאורה, גודל גוף התאורה וכדומה), מקום בו תודעת השירות היא גבוהה מאוד ועוד.

רכישת תאורה לבית על פי המלצה

אם בין האנשים הקרובים אלינו, ישנם כאלה שלאחרונה ביצעו רכישת של תאורה לבית, כדאי להתייעץ איתם ולברר אם היו מרוצים מהרכישה, מהשירות ומאיכות המוצרים. בדרך כלל, יהיו אלה אנשים שאנו סומכים עליהם, על טעמם ועל הסטנדרטים שלהם בנוגע לקריטריונים שהזכרנו מעלה.
הנה רשימה של מספר שאלות שאתם יכולים לשאול אותם:
  • היכן נמצא אולם התצוגה?
  • האם אנשי המכירות מבינים את התחום ומכירים היטב את הסחורה?
  • האם אנשי המכירות מבינים שרטוטים אדריכליים ותכניות חשמל?
  • האם קיים מבחר גדול של גופי תאורה ממנו אפשר לבחור?
  • האם ניתן להתאים את גופי התאורה לפי הצורך של הלקוח כמו לדוגמה: האם אפשר לשנות את גודל גוף התאורה? האם ניתן לבחור בצבע של גוף התאורה עצמו שיתאים לשאר העיצוב בחלל בו הוא יורכב? האם אפשר לבחור את העוצמה של האור? האם אפשר לבחור את הגוון של האור?
  • האם ישנו שירות הובלה?
  • האם ישנו שירות הרכבה?

האם כדאי לקנות תאורה לבית בחנות פיזית או בחנות אונליין?

הנוחות של ביצוע רכישות מהבית יכולה להתאים לתחומים מסוימים. אבל כאשר הדבר נוגע לדוגמה לאלמנטים משמעותיים הנוגעים לעיצוב הבית, כגון ריהוט, תאורה וכדומה, לא בטוח שחנויות אונליין הם המקום הנכון לרכישה. זאת, כיוון שלרוב האנשים יהיה קשה להבין את גודל הרהיט בחלל והתאמתו לשאר הבית. כמו כן, התמונות באתרי האינטרנט לפעמים יכולות להיות כאלה שעברו עיבוד ולכן לא משקפות בדיוק את המוצר. זה יכול לבוא לידי ביטוי בצבע ובגודל (יש תמונות בהן שותלים את הרהיט בחלל כלשהו, אך הפרופורציות לא נכונות ולכן מעוותות את המציאות) וכאשר מקבלים את המוצר פתאום רואים שהוא לא מתאים. כמו כן, לא ניתן להרגיש את החומרים מהם עשוי המוצר או להבין בדיוק מה הצבע שלו.
כאשר רואים את המוצרים בחנות, קודם כל אפשר לראות את הגודל האמיתי שלו. בנוסף, אפשר לחוש את המרקם ולבדוק את הנוחות (אם מדובר ברהיט מרופד לדוגמה), או לחילופין לראות היטב את הצבע והגימור (אם מדובר לדוגמה בגוף תאורה).
לכן, הביקור באולם תצוגה מסודר של תאורה לבית, בו תוכלו לקבל הסבר מקיף על הסוגים השונים, עוצמות האור, גווני התאורה, צבע גוף התאורה וכדומה, יאפשר לכם לבצע את הרכישה בראש שקט. לא תצטרכו לנחש מה אתם הולכים לקבל. באולם תצוגה גם תוכלו לקבל ייעוץ אישי יותר לגבי מה שאתם צריכים באמת.
לחברת בלקו לד, אולם תצוגה מקצועי המאפשר לאנשים פרטיים, כמו גם למעצבי פנים, אדריכלים ומעצבי תאורה, להגיע ולרכוש את גופי תאורת הלד שיכולים לשמש כל חלל, בכל עוצמה, צבע ואורך. בבלקו לד מבחר גדול של פרופילי אלומיניום איכותיים הניתנים להתאמה אישית לפי צורכי הלקוח. בין אם מדובר בגוף תאורה ראשי לסלון, גופי תאורה למטבח להתקנה מתחת לקלאפה, או גופי תאורה שיותקנו בתוך ארון הבגדים – לכל צורך אנו יכולים לתת פתרון. כמו כן, באפשרותנו לפתח פרופילים לגופי תאורה חדשים המבוססים על צרכים מיוחדים של הלקוח. 
באולם התצוגה שלנו תמצאו אנשי צוות מיומנים המבינים היטב את תחום התאורה וכן יכולים לייעץ לכם במידה ותביאו עמכם את תכניות הבית או הדירה.
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: