התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה דקים

תחום התאורה התקדם רבות בשנים האחרונות ובמקביל גם תחום עיצוב גופי התאורה השתנה בהתאם. גופי תאורה תמיד היו מבחינת העיצוב, פועל יוצא של טכנולוגיית התאורה שהם כוללים. כלומר טכנולוגיות תאורה שפולטת חום, המאפשרות רק נורות גדולות מבחינה פיזית, הצריכו גופי תאורה גדולים ומרווחים על מנת להבטיח תפקוד יעיל ובטיחותי. כמו כן, ככל שטכנולוגיית התאורה הייתה פחות יעילה כך היה צריך כמות גדולה יותר של נורות במקרים בהם מעוניינים בתאורה חזקה יותר, כך שגם כל גוף התאורה היה צריך להיות גדול יותר. אם כן, איך זה שכיום אפשר לרכוש גופי תאורה דקים ביותר שלא רק יכולים להאיר חזק אלא גם חסכוניים בצריכת החשמל שלהם? המשיכו לקרוא וגלו עולם חדש ומודרני של גופי תאורה.

למה כדאי לבחור בגופי תאורה דקים? 

כיום עיצוב תאורה מקדם תאורה מינימליסטית ויש לכך סיבות טובות. 
 • גודל החללים: הגודל הפיזי של חללים שונים בבית הולך וקטן עם השנים, במיוחד בדירות מגורים עירוניות. גוף תאורה דקיק ישחרר את החלל ואפילו יספק אשליה של חלל גדול מימדים.
 • זה הסטייל: מעצבים ממליצים על גופי תאורה דקים מאחר והם משתלבים טוב יותר בסביבה העיצובית מבלי להכתיב את העיצוב. 
 • ויהי אור: בעבר הנורות היו גדולות ולא סיפקו תאורה חזקה במיוחד, אך כיום המצב השתנה והנורות קטנות כל כך שאפשר לייצר סביבן גופי תאורה קטנים, דקים ומינימליסטיים. כיום האור עצמו הוא האלמנט העיצובי ולאו דווקא גוף התאורה.
 • צריך פחות מקום להתקנה: גופי תאורה דקים אפשר להתקין בכל מקום ללא צורך במרחב גדול. ניתן אפילו להסתירם באופן חלקי או מלא ללא צורך בקונסטרוקציה מסובכת. 
 • קל להתקין: גוף תאורה דק הוא קל משקל ולא מצריך חיבורים מיוחדים.

איזה טכנולוגיית תאורה מתאימה לגופי תאורה דקים?

קיימת רק טכנלוגיית תאורה אחת שמתאימה לגופי תאורה דקים והיא טכנולוגיית הלד. נורות לד הן קטנות ביותר ואינן פולטות חום כך שהן היחידות שאפשר לשלב בתוך גוף תאורה דק שיהיה מורכב באופן גלוי או מוסתר (אפשר אף להשקיע את גוף התאורה בתוך עץ ללא כל חשש). בנוסף, נורות לד מסוגלות לספק הארה חזקה ביותר ובזכות הנצילות האנרגטית הגבוה שלהן, הן גם החסכוניות ביותר, עד כדי כך שעלות התאורה בחשבון החשמל כבר פחות תדאיג אתכם. 

איפה ניתן לשלב גופי תאורה דקים?

באופן כללי, אפשר לשלב גופי תאורה דקים בכל מקום שרק רוצים. בצורה גלויה בצמוד לקיר או תקרה, בחיבור פינתי, ברצפה, במעקות, במבנה של פרגולה, ועוד. באופן מוסתר או מוסתר חלקית, ניתן לשלב גופי תאורה דקים בכל חומר, בטון, גבס, עץ, MDF, סנדוויץ', בהנמכת גבס, ברהיטים, במטבחים, במגירות, בארונות, במדרגות ועוד.
כמה דוגמאות של גופי תאורה דקים להמחשה:
 • גוף תאורה בלקו 7 עם כנפיים - גוף תאורה טרימלס בעיצוב עדין בציפוי אנודיז, בעל כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס, פס לד מתחבר בהדבקה לתאורה נסתרת וגלויה למטבחים, מדפים, חדרי ארונות, ריהוט, מדרגות ונישות.
 • גוף תאורה בלקו 8 שקוע: גוף תאורה שקוע בגבס, עץ, זכוכית, קרמיקה ועוד. פס לד מתחבר בהדבקה. פרופיל אלומיניום בגימור אנודייז עם כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס. כנפי הפרופיל נועדו לקבלת גימור בקו נקי ואחיד.
 • גוף תאורה בלקו 8 כפול - פרופיל ברוחב 30 מ"מ ובגובה של 11.8 מ"מ, מצויין עבור קירות גבס ובמיוחד עבור פלטות עץ ופורמייקה. כנפי הפרופיל נועדו לקבלת גימור בקו נקי ואחיד. פס הלד מתחבר בהדבקה. פרופיל אלומיניום בגימור אנודייז\לבן\שחור. כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס.
 • גוף תאורה בלקו 8 עץ שקוע - פרופיל זה תוכנן במיוחד עבור פלטות עץ ופורמייקה. כנפי הפרופיל נועדו לקבלת גימור בקו נקי ואחיד. פס הלד מתחבר בהדבקה. פרופיל אלומיניום בגימור אנודייז. כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס. 
 • גופי תאורה מסדרת בלקו נרו - סדרת פרופילי נרו היא התשובה לפסי תאורה בגימור נקי ללא שוליים. באמצעות פס בליטה מיוחד ניתן למלא את הטיח או הגבס עד קו האפס. הפרופילים מגיעים עם ספוג פנימי כך שאפשר לבצע את העבודה, ובסופה לשלוף את הספוג ותעלת הלד נשארת נקיה. כמו כן ניתן למצוא בסדרת נרו את פרופיל נרו חיפויים - פרופיל ייעודי לגוף תאורה המיועד להתקנת פסי תאורה בתוך חיפויים או ריצופים כגון פלטות עץ, דקים, קרמיקה, שיש, לוחות ועוד. בכל הפרופילים בסדרה - כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס מעל התעלה.
 • גוף תאורה בלקו 6 טרימלס  - בלקו 6 טרימלס מאפשר יצירת אווירה, מאחר והוא דק מאוד, משמש ליצירת חללים קסומים.
 • גוף תאורה בלקו 7 טרימלס - גוף תאורה בעיצוב עדין. פרופיל אלומיניום בגימור אנודייז. כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס. פס לד מתחבר בהדבקה. מצויין לתאורה נסתרת במטבחים, מדפים, חדרי ארונות, ריהוט ועוד.
 • גוף תאורה בלקו 8 טרימלס - גוף תאורה בעיצוב מינימליסטי ונקי. משמש כגוף תלוי או צמוד קיר. פרופיל אלומיניום בציפוי אנודייז. כיסוי פוליקרבונט ננעץ כקליפס. פס לד מתחבר בהדבקה. מצויין להארת והדגשת חללים, קירות, רצפות, שולחנות עבודה, מדפים, נישות, חדרי ארונות, שיש ומטבחים, תצוגות, ריהוט ועוד.

איפה ניתן לקנות גופי תאורה דקים איכותיים?

גופי תאורה דקים איכותיים כדאי לרכוש במקום איכותי ואין כמו האיכות של בלקו לד. כל גופי התאורה מיוצרים במפעל בלקו בישראל על פי כל התקנים כמתחייב בחוק תוך שימוש בתכנון, ייצור ובדיקות קפדניות כך שאתם מקבלים מוצר באיכות ללא פשרות. לבלקו לד יש אולם תצוגה גדול עם מבחר גופי תאורה רבים ומגוונים לבחירה ואפשרות הזמנת גופי תאורה בהתאמה אישית ואף הזמנת גוף תאורה בתכנון על פי דרישת הלקוח. יועצי התאורה המומחים של החברה עומדים לרשות קהל הלקוחות כדי לסייע בבחירת גופי התאורה המתאימים ויצירת שילובי תאורה שיקפיצו את העיצוב בביתכם. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: