התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה למפעלים

תאורה במפעלים הוא נושא חשוב ממספר היבטים, בטיחות, חוקיות וכמובן עלויות תפעול. כל בעל מפעל מכיר את הסוגיות היטב ונתקל בשאלה של בחירה נכונה של גופי תאורה, הן עבור מפעל בהקמה והן עבור מפעלים קיימים בהם התאורה לא מספקת או זוללת יותר מדי חשמל, כך שהעלויות התפעוליות גבוהות מדי. 
אז אם אתם במצב של בחינת אפשרויות שונות לגבי התקנת תאורה במפעל קיים או בבנייה, מאמר זה יסייע לכם לבצע רכישה חכמה של גופי תאורה מודרניים וחסכוניים שיענו על כל הדרישות שלכם ושל החוק. תאורה נכונה בעזרת גופי תאורה אפקטיביים גם יסייעו רבות בהשגת פריון עבודה גבוה יותר ובהצלחת המפעל. 

סוגי גופי תאורה למפעלים

אם בעבר עשו שימוש בגופי תאורה מטכנולוגיות שונות כגון ליבון, הלוגן, פלורסנט ועוד, כיום גופי תאורת לד מספקים פתרון מתקדם, תאורה איכותית ביותר עם עלויות צריכת חשמל מאוד נמוכות וחיי נורות ארוכים הרבה יותר כך שגם עלויות התחזוקה מצטמצמות.. 
קיימים גופי תאורה מסוגים רבים, תלויים, צמודים (לקיר או תקרה), שקועים, לינארים, עם ובלי כנפיים (טרימלס), כפולים, פינתיים, רחבים וצרים, דקים מאוד, עם תעלה יחידה או כפולה, נסתרת, צילנדר, ועוד, הכל לפי הצורך הלכה למעשה בשטח. 

בחינת עלויות תפעוליות של תאורה במפעלים

התקנה או החלפה של גופי תאורה לגופי תאורת לד יכולה לחסוך 80%-90% מעלויות חשמל שוטפות מתאורה. החיסכון משמעותי ביותר ומצדיק את ההשקעה בטכנולוגיית הלד, כאשר עלות הרכישה מוחזרת במהרה ומכוסה בקלות עם החיסכון בעלויות חשמל בו תחסכו. תאורת לד גם אינה מבזבזת צריכה דרך חום כמו נורות ליבון ומרכזת את כל אלומות האור לכיוון הרצוי ללא פיזור מבוזבז כמו עם פלורסנטים (שלא ניתן לכוון את אלומת האור שלו). בנוסף תאורת לד תספק למפעל חיסכון נוסף עם הפחתת עלויות תחזוקה שוטפות. נורות לד בעלות אורך חיים עד פי 40 יותר ארוך מנורות בטכנולוגיות אחרות הנמצאות בשימוש במפעלים. התוצאה היא, פחות צורך ברכישת נורות והחלפתן לאורך הזמן, ולכן החיסכון גדול. כמו כן, גופי תאורת לד בדרך נמכרים עם אחריות ארוכה יותר מאשר חלופות אחרות מאחר והטכנולוגיה מאוד אמינה. 

תאורה מומלצת למפעלים

תאורת לד היא התאורה המומלצת ביותר כיום עבור מפעלים בזכות היתרונות הרבים שמנינו לעיל. בנוסף חשוב לדעת גם שאיכות התאורה המסופקת מגופי תאורת לד גבוהה בהרבה בכל סוג תאורה אחר. תאורת לד מספקת הארה קרובה מאוד לאור שמש טבעי, כך שכל פריט במפעל נראה הרבה יותר טוב וברור, דבר שלא רק תורם לאיכות תנאי עבודה במפעל אלא גם לבטיחות העובדים. תאורת לד היא בעלת אינדקס CRI מעולה (אינדקס שמודד איך הצבעים נראים תחת תאורה). כמו כן, תאורת לד מסוגלת לשטוף כל אזור בתאורה חזקה הרבה יותר מכל פתרון אחר צריכה מול צריכה. מבחינת בטיחותית, תאורת לד אינה פולטת חום כך שהיא בטוחה למגע, אינה פולטת קרינה מזיקה ואינה מכילה חומרים רעילים. 
תאורת לד יכולה להישאר דולקת גם בלילות בגלל צריכת החשמל הנמוכה.
גופי תאורת לד העשויים אלומיניום, כמו אלו המיוצרים בחברת בלקו לד, הם עמידים מאוד וגם אינם מחלידים ולכן אידיאלים לשימוש במפעלים.

איפה ניתן לקבל ייעוץ מקצועי לגבי גופי תאורה למפעלים?

תאורה למפעל הוא נושא מורכב המצריך ידע רב, צריך לקחת המון פרמטרים בחשבון ולכן חשוב להתייעץ עם מומחה תאורה שיוכל לסייע לכם בבחירה הנכונה של גופי התאורה למפעל שלכם, על בסיס תכניות המפעל. ייעוץ חינם ניתן לקבל באולם התצוגה של בלקו לד, וניתן גם להזמין ייעוץ תאורה לגבי גופי תאורה במפעל עצמו, כך שהיועץ יוכל להתאים במדויק כל גוף תאורה בכל אזור ואזור בהתאם לצרכים השונים. מחיר הייעוץ במפעל יקוזז מעלות הרכישה הסופית.

איפה ניתן לרכוש גופי תאורה מותאמים לשימוש במפעלים?

בלקו לד מתמחה בייצור גופי תאורה למפעלים, במפעל שלה בישראל. ניתן לרכוש גופי תאורה מכל הסוגים הנחוצים לתאורה במפעל, בצבעים שונים, מידות שונות ואף ניתן להזמין צביעה מיוחדת ומידות לא סטנדרטיות, וכן ייצור גופי תאורה על פי המפרט שלכם. בואו לבקר באולם התצוגה ולהתרשם מהיצע הרב של פתרונות תאורה למפעל שלכם ומהמקצועיות של יועצי התאורה של החברה. חברת בלקו תספק לכם פתרון מקיף כך שתהיו שקטים שהתאורה שלכם היא האיכותית, הבטיחותית והחסכונית ביותר ותכולו להתרכז בהיבטי ניהול המפעל החשובים האחרים. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: