התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

ייעוץ תאורה מקצועי לבית

עולם התאורה כבר אינו מה שהיה פעם. כיום רכישת תאורה נכונה היא לא רק עניין של לבחור בכמה וואט הנורות צריכות להיות אלא גם עניין עיצובי מהותי בביתינו, לו יש גם השלכות תפקודיות וכלכליות. כיום קיימות חלופות רבות והיבטים טכניים למדי שמצריכים ידע רב שהוא לא נחלת הכלל. כולנו מבינים שאור צריך להאיר אבל לרוב הידע שלנו עוצר שם ולכן ישנה חשיבות רבה בפניה לשירות ייעוץ תאורה מקצועי על מנת לוודא שאפשר יהיה לתרגם את החלום שלכם לבית יפה, מהנה ומעניין, למפרט טכני נכון ומתאים תוך שמירה על מסגרת כספית נכונה.
 

למה צריך ייעוץ מקצועי בתחום התאורה לבית?

כאמור עולם התאורה כיום מורכב וכולל בתוכו הרבה מאוד מושגים ופרטים טכניים:
 • וואטים
 • מדד K
 • גוון תאורה (מחם לקר)
 • עוצמת התאורה LUMENS ו-LUX
 • סוגי נורות שונים
 • סוגי גופי תאורה
 • איזה תאורה לאיזה מקום בבית
 • איזה תאורה לאיזה צורך (תאורה מרכזית, אזורית והדגשה)
 • אווירה רצויה
 • צורך תפקודי בחלל המואר
 • האם ישנה חשיבות לעלויות תפעוליות (חשמל)
 • האם מעוניינים בתאורה ירוקה (שמקטינה את הפגיעה באיכות הסביבה)
 • איזה תקציב קיים לתאורה בבית
 • האם יש רצון לתאורה חכמה (בית חכם)
השאלות הן רבות והאפשרויות אף יותר כך שקל לטעות או להתעצל ולבחור בתאורה פשוטה כמו פעם: נורה תלויה במרכז החדר ולא יותר. פעם זה היה מקובל אבל כיום כבר לא, היום הטרנדים העיצובים עברו גם לתאורה עצמה, ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת, הדבר לא רק מוצדק אלא הכרחי.  
לכן, יועץ תאורה מקצועי יסיר מכם את הדאגה שמא תבחרו לא נכון, יסייע במתן טיפים רלוונטיים וחשובים, יעזור לכם לשמור על המסגרת התקציבית ולהפיק ממנה את המקסימום, ימנע מכם הוצאות מיותרות בעתיד ויאפשר לכם להשיג את המטרה: בית מעוצב נכונה, בית שכיף לחיות בו, בית שניתן לחיות בו בצורה אפקטיבית ובטיחותית, בית שתוכלו גם להתגאות בו.
דבר נוסף ולא פחות חשוב, במידה ואתם מבצעים שיפוץ או בונים בית, במקרים רבים נושא התאורה נשאר לסוף התהליך כאשר כבר נגמר התקציב כי התאורה לא נכללה בו. מה עושים אז? מתפשרים, קונים תאורה פשוטה וזולה במחשבה שבעתיד נשקיע בתורה טובה יותר ובינתיים כולם סובלים (לעיתים גם לא ניתן לשפר את התאורה בלי העברת קווי חשמל חדשים ונוספים), העיצוב היפה של הבית לא מודגש נכונה, קשה להתנהל בבית בגלל מחסור בתאורה אפקטיבית, כל ההנאה שהייתם אמורים לחוש מהבית החדש הפכה להיות עוצמתית הרבה פחות. יועץ תאורה עוד בזמן תכנון התקציב שלכם היה חוסך מכם את עוגמת הנפש ומוודא כי אתם יודעים בדיוק כמה תקציב דרוש לתאורה נכונה כך שתוכלו להיערך להוצאה בטרם מתחילים בעבודות.

איפה ניתן לקבל ייעוץ תאורה מקצועי לבית?

החלטתם לפנות לקבלת ייעוץ תאורה מקצועי? זהו הצעד הראשון הנכון! ייעוץ תאורה מקצועי ניתן לקבל בחנויות תאורה מקצועיות בהן עובדים יועצי תאורה שהוכשרו לכך, באולם התצוגה. לדוגמה בחברת בלקו לד, תוכלו לקבל ייעוץ במקום על ידי אחד ממומחי התאורה של החברה, ללא כל עלות או התחייבות, ובו בזמן גם לראות ולחוש את כל הדגמים והאפשרויות המומלצות בהתאם לצרכים שלכם. ניתן להגיע עם רעיון בראש וגם עם תוכניות של הבית או הדירה (מומלץ) כך שמומחה התאורה יוכל לנתח אותן ולהציע את הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם, עבור הצרכים השונים שלכם בבית, עבור הרצונות העיצוביים שלכם ועוד. 

האם אפשר לקבל ייעוץ תאורה מקצועי בבית?

אם הבית או הדירה קיימים או בתהליך בנייה, ניתן גם להזמין מומחה תאורה של החברה לביקור ייעוץ במקום (תמורת 400 ש"ח שיקוזזו מסך הרכישה שלכם בחברה). לביקור יועץ בביתכם יש יתרונות נוספים בכך שהוא יוכל לראות ולחוש את החללים השונים בגודל הטבעי שלהם, לבחון את נקודות התאורה הקיימות (אם קיימת), את האור הטבעי וכיווני האוויר מהם מגיע האור הטבעי שנכנס לתוך הבית, ולהציע פתרונות מותאמים ומדוייקים אף יותר. יועץ תאורה במהלך הביקור ידע בדיוק איזה גוף תאורה מתאים לכל מקום ומקום בבית וליצור את האווירה הרצויה עבורכם. גם אם יש לכם חלום או רעיון יוצא דופן, יועץ תאורה יוכל לתרגם אותו ולעצב פתרון תאורתי להגשמתו תוך בחירה בתאורה הטובה ביותר, הנכונה ביותר, החסכונית ביותר כך שתוכלו באמת להנות בלי דאגות לגבי חשבון החשמל שלכם. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: