התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורת פנים - גופי תאורה מיוחדים

עולם התאורה כיום מציע שפע של פתרונות שונים ומגוונים, בכל עיצוב, צבע, חומר, גימור ועם טכנולוגיה מתקדמת. אז אם אתם מחפשים גופי תאורה מיוחדים, ריכזנו עבורכם כמה רעיונות והמלצות שיסייעו לכם בתהליך הבחירה.

תאורת פנים - תאורה שקועה

תאורה שקועה מתאימה לאזורים שונים בבית, בתוך תקרה מונמכת, בתוך קירות, ברצפה ואפילו בתוך רהיטים שונים. חשוב לקחת בחשבון שתאורה שקועה מצריכה הכנה מתאימה, כלומר מקום מתאים לקליטת גוף התאורה השקוע. אם מדובר בגבס (תקרה או קיר), לרוב אפשר אפילו לבצע הכנה לבד - את הגבס ניתן לחתוך בקלות בעזרת סכין יפנית בלבד. כמו כן, חשוב לוודא שקיימת הכנת חשמל מתאימה לחיבור גוף התאורה. חלק מגופי התאורה השקועים עושים שימוש בשנאי ויש לתכנן גם מקום עבורו.
בגופי תאורת לד שקועים איכותיים, השנאי מוסתר בתוך גוף התאורה עצמו (כאשר גוף התאורה גדול מספיק) כך שלא צריך לארגן מקום נוסף. תאורה שקועה למעשה מאוד מינימליסטית וגופים אלו כמעט ולא נראים. בלקו לד מציעה גופי תאורה לד שקועים באיכות גבוהה ביותר שמורכבים בקו אפס עם התקרה, עם הקיר וכדומה, עם הרכבה מאוד קלה ומהירה. גופי תאורה שקועים מתאימים לשימוש בכל מקום בו לא מעוניינים בגוף תאורה בולט, מטעמי עיצוב או בטיחות. 

תאורת פנים - תאורה תלויה

תאורה תלויה כמובן מיועדת לחיבור לתקרה. גופי התאורה תלויים מהתקרה בעזרת חוטים או מוטות  כך שגוף התאורה קרוב יותר למקום שאותו הוא צריך להאיר. למשל מעל שולחן אוכל בו רוצים מיקוד טוב יותר של האור על גבי השולחן או באזור הסלון. גוף תאורה תלוי הוא גם אלמנט עיצובי בגלל הנוכחות שלו בחלל. חושב לזכור כי כיום הטרנדים העיצוביים מכוונים לגופים מינימליסטיים וגם בעלי צורה לינארית. לדוגמה גופי תאורה תלויים בצורת גלים ארוכים או קווים ישרים. גודל גופי התאורה התקדם והצטמק עם השנים הודות להתפתחות הטכנולוגיה. פעם היה צורך ממשי בגופי תאורה מסיביים לקבלת הארה טובה מאחר והנורות (או בעבר הרחוק עוד יותר, הנרות) לא סיפקו תאורה חזקה מאוד. גם הנורות עצמן היו גדולות פיזית ופולטות חום רב כך שהגופים היו חייבים להיות גדולים על מנת לאפשר לחבר מספר נורות בגוף אחד. כיום טכנולוגיית הלד מציעה לא רק מזעור (נורת לד היא קטנה מאוד) אלא גם כושר הארה חזק כך שניתן לייצר גופים מאוד קלילים שמספקים הארה חזקה. חשוב לוודא בכל מקרה שגובה ההתקנה של גוף התאורה התלוי מתאים למקום בו הוא מותקן. אם מדובר באזור בו יש מעבר אנשים, יש לקחת זאת בחשבון על מנת למנוע התקלויות מיותרות.

תאורת פנים - תאורה צמודת קיר או צמודת תקרה

תאורת צמודה היא פתרון נוסף בו גוף התאורה מחובר ישירות לקיר או לתקרה. לרוב בוחרים באופציה זו כאשר אין אפשרות של תאורה שקועה או מטעמי עיצוב. כשבוחרים בתאורה צמודה עדיף כיום לבחור בגופי תאורת לד שהם דקיקים יחסית, דבר שהוא גם מאוד אופנתי, אבל גם לא גוזל מקום ולא מעמיס על העיצוב. ניתן למשל לבחור בפסי תאורת לד צמודי תקרה. הדבר עוד יותר חשוב כאשר מדובר בקיר שלידו עוברים אנשים. גוף תאורה בולט יכול להוות הפרעה לתנועה. גופי תאורה צמודים לקיר משמשים גם להארת פרטי אומנות כמו תמונות וניתן לחבר אותם כך שהאור יוקרן כלפי מעלה (אל התקרה), מטה (אל הרצפה) או גם וגם. 

תאורת פנים נסתרת

טכנולוגיית הלד מאפשרת כיום תודות לגודל המזערי של הנורות להסתיר את התאורה במקומות שלא היו אפשריים פעם. ניתן להסתיר גוף תאורת לד בתוך הנמכת תקרה, מתחת לרהיטים, בתוך מגירות וארונות, מאחורי תמונות, מתחת למדפים של ספריה, סביב או מאחורי מסך הטלוויזיה, סביב משקוף של דלת ועוד. למעשה, מאחר ופסי לד מאוד דקיקים ולא פולטים חום, ניתן להסתיר אותם בכל מקום שרק רוצים, בקלות ובמהירות ולקבל תוצאה שהיא לא רק פרקטית אלא גם יוצרת אפקטים מהממים.

סגנונות מומלצים של גופי תאורת פנים

כמובן של כל סגנון אהוב עליכם יהיה מאוד מומלץ, כפרי, מודרני, שיק, תעשייתי ועוד הרבה סגנונות. אם חשוב לכם לעקוב אחר האופנה או שאתם מחפשים פתרון לתאורת פנים שהוא מאוד אפקטיבי, מספק תאורה חזקה בגוונים שונים, שיהיה ניתן לשלוט על עוצמת התאורה ואפילו הגוון והצבע של התאורה, כדאי לבחור בגוף תאורה מבוסס טכנולוגיית לד. ניתן לשלב את הטכנולוגיה בכל גוף תאורה, מכל סגנון, מכל חומר ללא כל חשש (אם יש לכם גוף תאורה מעוצב שחשוב לכם לשמור עליו, ניתן גם להסב אותו ללד). גופי תאורה מעוצבים גדולים הם בעלי "משקל" והשפעה רבים על עיצוב הבית הכולל. כיום הנטייה היא לתת במה לאור עצמו ופחות לגוף התאורה, כלומר מעדיפים גופי תאורה פחות בולטים, פחות מסיביים, גופי תאורה אווריריים, מינימליסטיים ובקווים לינאריים. תאורת לד יודעת להאיר בצורה נכונה ולשדרג את האווירה בבית על פי רצונכם ובכך נמצא העיצוב האמיתי. ניתן ליצור אפקטים דרמטיים, לשנות אווירה בלחיצת כפתור ועוד.

טכנולוגיה מומלצת לתאורת פנים

כאמור טכנולוגיית הלד מציעה היום את הפתרון הטוב ביותר לתאורת הפנים וזאת מסיבות רבות:
 • גודל פיזי קטן של נורות
 • אין פליטת חום
 • אין פליטת קרינה מזיקה
 • אין גזים וחומרים רעילים
 • תאורה חסכונית ביותר (תאורת לד צורכת כ-10% מצריכת תאורה רגילה)
 • אירכות ימים (אין צורך בהחלפת נורות תכופה)
 • ניתן להסתרה בכל מקום
 • בעל כושר הארה חזק ביותר
 • קיים בגווני תאורה שונים (מחם לקר)
 • קיים בצבעים שונים וגם קיים עם אפשרות שינוי צבע התאורה
 • ניתן לחיבור לעמעם
 • ניתן לחיבור למערכת בית חכם
 • בעלת מראה עכשווי, מודרני
 • מתאימה לשימוש בכל מקום בבית, כולל חדרים רטובים
 • בטוחה, מתח נמוך
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: