התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה שקועים לרצפה

גופי תאורה שקועים לרצפה הפכו מזמן לפריט מבוקש בתחום התאורה, הן החיצונית והן הפנימית של הבית. התקדמות הטכנולוגיה מאפשרת כיום לשלב גופי תאורה שקועים ברצפה שהם בטוחים, אינם פולטים חום, לא מכילים חומרים מסוכנים ולא פולטים קרינה מסוכנת, וכן הם בעלי כושר הארה חזק ביותר יחד עם צריכת חשמל נמוכה. אם פעם הם היוו אופציה לעשירים בלבד, כיום גופי תאורה שקועים איכותיים ביותר הפכו לנגישים הרבה יותר, כך שנוכחותם בבתים רק הולכת וגוברת. אם אתם מתלבטים לגבי סוג תאורה זה, המשיכו לקרוא ונגלה לכם למה כדאי לשקול להוסיף גופי תאורה שקועים ברצפה.

גופי תאורה שקועים ברצפה, למה כדאי?

 • גופי תאורה שקועים יוצרים אווירה מיוחדת במינה בכל מקום בהם משלבים אותם בכלל, וברצפה בפרט. עצם מיקומם מאפשר להאיר ולהדגיש חלקים שונים בבית, פרטים ארכיטקטוניים, אזורים שונים, להאיר שבילים ועוד תוך יצירת אפקטים דרמטיים. 
 • לרוב מוצאים אותם בשימוש מחוץ לבית, בשבילי גישה לדוגמה, אבל בשנים האחרונות החל טרנד של ממש להכניס אותם גם לתוך הבית, משולבים באריחי הרצפה. 
 • גופי תאורה שקועים ברצפה לא תופסים שטח ומאפשר מעבר חלק.
 • גופי תאורה שקועים ברצפה המבוססים על טכנולוגיית לד מאפשרים שימוש בגופי תאורה קטני ממדים ושאינם דורשים אוורור לנורות.  נורות לד גם מאוד חסכוניות כך שחשבון החשמל יהיה קטן. 
 • ניתן לשלב גופי תאורת לד שקועים בכל סוג של רצפה - קרמיקה, פרקט או דק עץ, שיש, בטון ועוד. לדוגמה בסדרת גופי תאורה נרו קיים גם פרופיל בתצורה ללא כנפיים עליונות כך שכל מה שרואים הוא מכסה גוף התאורה המפולס עם שאר הרצפה למראה נקי, חלק ומושלם.   
 • גופי תאורת לד שקועים ברצפה מתאימים בעיקרון לשימוש חיצוני ולשימוש פנימי מאחר והם צורכים מתח חשמל נמוך שהוא בטוח לשני השימושים. בנוסף, גופי התאורה של בלקו מיוצרים מאלומיניום איכותי שאינו מחליד. 
 • גופי תאורה שקועים ברצפה מתאימים במיוחד לשימוש במקומות צרים שם השימוש בגופי תאורה אחרים עשויים להפריע לתנועה או להכביד על העיצוב.

סוגי תאורה שקועים לרצפה

 • גופי תאורה שקועים חיצוניים: אלה ניתנים לשילוב בתוך שבילים, דקים, רצפת מרפסת, בהיקף של קירות הבית החיצוניים ועוד. תפקידם להאיר וליצור אפקטים מיוחדים בעזרת כיוון תאורה לחלקים חיצוניים שונים כמו מעקות, קירות, סביב בריכת שחיה, בהיקף המרפסת, וכן להוות תאורת גישה ובטחון אם לדוגמה התאורה מושקעת בשביל הגישה. 
 • גופי תאורה שקועים פנימיים: אלה ניתנים לשילוב במעברים, מסדרונות, בתוך הרצפה ליצירת תיחום וירטואלי למשל סביב אזור ישיבה בסלון, פינת אוכל, סביב אמבטיה עומדת ועוד. תפקידם גם להאיר, למשל הארה עדינה של מעברים בשעות הערב והלילה, וגם לספק אפקט עיצובי מרשים.

דוגמאות לגופי תאורה שקועים ברצפה

 • גוף תאורה שקוע עגול: מצריך פיזור של מספר גופים לאורך מסדרון או קו המחשה בתוך הרצפה. 
 • גוף תאורה שקוע מרובע / מלבני: מצריך פיזור של מספר גופים לאורך מסדרון או קו המחשה בתוך הרצפה. 
 • גוף תאורה לינארי: מעבר לכך שהם מאוד אופנתיים, יש להם יתרון אחד גדול והוא אחידות התאורה הנוצרת על ידי גוף אחד ארוך ורציף (לעומת פיזור כמה גופים). מומלץ לבחור בגוף תאורה שקוע ברצפה ללא כנפיים עליונות (הכנפיים התחתונות מוסתרות מתחת לרצפה ומשמשות לעיגון גוף התאורה) כמו גוף תאורה בלקו נרו. הגוף מיוצר מאלומיניום איכותי, גובהו 18 מ"מ ורוחבו 86 מ"מ וניתן להזמינו בכל אורך רצוי. גוף התאורה מסופק עם כיסוי פוליקרבונט המכסה את גוף התאורה השקוע ומתיישר עם הרצפה. בתוך גוף התאורה ניתן לשלב נורות לד בגוונים שונים (קר או חם) או בצבעים שונים. בתאורה ניתן לשלוט בעזרת מפסק רגיל, עמעם וגם בעזרת מערכת בית חכם. 

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: