התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה מיוחדים לבית

בחירת גוף תאורה קשורה לא רק לאיכות האור המוקרן ממנו אלא גם לעיצובו ואיך הוא משתלב ותורם לעיצוב הכללי של הבית או החלל. לעיתים מתייחסים אליהם כהכרח ונוטים ללכת עם הסגנונות הפופולריים יותר, אבל לפעמים אנחנו מחפשים גופי תאורה קצת שונים, כאלה בעל עיצוב מיוחד או בעל תכונות מיוחדות. אם גם אתם מחפשים כאלה גופי תאורה מיוחדים לבית, המשיכו לקרוא.

גופי תאורה אופנתיים לבית

כיום קיים היצע נרחב מאוד של סגנונות של גופי תאורה ולמעשה אפשר למצוא כמעט כל עיצוב שיעלה על הדעת. חשוב אבל לזכור שגם אם גוף תאורה שאתם אוהבים הוא מאוד אופנתי כיום, חשוב שישתלב גם בעיצוב של הבית בצורה טובה שתספק אתכם לאורך זמן. יש לתת מחשבה גם לגבי סגנונות אופנתיים שלעיתים חולפים מהר כך שלרוב בטוח יותר להיצמד לסגנונות מוכרים ומוכחים כמו סגנון כפרי, תעשייתי, ארט דקו, מודרני, גיאומטרי, קלאסי ועוד. כיום מאוד אופנתי גם לשלב סגנונות שונים, למשל כפרי ותעשייתי יכולים לעבוד מצויין. כמו כן ניתן גם לבחור בגופי תאורה מוסתרים או שקועים כך שהאור עצמו הופך לפריט עיצובי כאשר גוף התאורה לא מובלט כלל. בנוסף, חשוב שגוף התאורה לא רק ימלא את תפקיד ההארה אלא שיהיה גם פרופורציונלי לגודל החדר ולגובה התקרה. למשל בחירה בגוף תאורה תלוי קטן מימדים עבור חדר קטן יחסית יספק תחושה שהחדר גדול יותר.

גופי תאורה נסתרים לבית

גופי תאורה נסתרים הם פתרון נהדר לתאורה בבית כאשר הנכם מעוניינים במראה נקי יותר של החדר, כאשר מעוניינים באור לא ישיר וגם במקרים בהם המקום הפיזי להרכבת גוף תאורה רגיל קטן מדי או שגוף התאורה יהווה הפרעת פיזית לתנועה. 
גופי תאורה נסתרים יכולים להימצא למשל בהיקף של תקרת גבס צפה כך שהאור יוקרן בצורה נעימה כלפי הקירות הסמוכים. בעזרת תאורת לד נסתרת בתקרה ניתן גם לשלוט על האווירה של החדר עם משתמשים בנורות לד משנות צבע כך שניתן לבחור בגוונים שונים לפי הרצון שלכם באותו הרגע. 

גופי תאורה חסכוניים לבית

עיצוב הוא כמובן חשוב אך כיום יש גם לתת מחשבה על חיסכון אנרגטי. תאורת לד היא חסכונית ביותר כאשר היא מספקת עוצמת תאורה חזקה ופיזור תאורה יעיל יותר לעומת פתרונות תאורה אחרים. החיסכון האנרגטי מתבטא בצריכה שהיא כעשירית מזו של נורות רגילות וגם בכך שהנורות עצמן אינן פולטות חום (בניגוד לנורות בעירה או הלוגן) מה שישפיע לטובה על צריכת המזגנים שלכם  בבית. הגודל הפיזי הקטן של נורות לד גם מאפשר שימושים נוספים כמו השקעה בתוך פנלים, תקרות, קירות, רצפות, ארונות, מגירות ועוד. למשל ניתן להתקין פסי תאורת לד לאורך הפנל במסדרונות הבית שיאירו בלילה את המעברים בלי חשש שחשבון החשמל יהיה מנופח. 

גופי תאורה טכנולוגיים לבית

אם פעם תאורה בבית הסתכמה בחיבור מנורה לשלטר, כיום הטכנולוגיה התקדמה רבות ומשתלבת יותר ויותר בבית שלנו כמעט בכל תחום. תאורת לד היא כיום שיא הטכנולוגיה.
נורת לד היא בעצם דיודה פולטת אור (LED = Light Emitting Diode) אשר בעת מעבר זרם חשמלי דרכה פולטת אור בספקטרום צר. דיודות מסוג זה הן הרכיב העיקרי בנוריות חיווי וכן בנורות לד, והן נמצאות גם בטלפונים סלולריים, בצגי טלוויזיה וצגי מחשב, ובמכשירים אחרים. נורת לד כוללת מוליך למחצה, שייחודו בפליטת אור. לעומת פתרונות תאורה אחרים בהם יש בזבוז אנרגטי רב בהפיכת חלק מהאנרגיה לחום, תאורת לד בעלת ניצולת אנרגטית גבוהה מאוד (אינה פולטת חום) ולכן היא מאוד חסכונית בשימוש. בנוסף לנורת לד יש אורך חיים גבוה (כ-50,000 שעות עבודה) בהרבה מזה של נורות אחרות. יתרונות נוספים של נורת לד היא הדלקה מיידית וללא ריצוד, ואינה מכילה חומרים מסוכנים לשוהים בבית. 
הטכנולוגיה המתקדמת של נורות לד מאפשרת שימושים שלא היו אפשריים בעבר, למשל שילוב נורות לד בגוף מעץ ללא סכנת התלקחות. בזכות גודלם הקטן, ניתן ליצור גופי תאורה ממש כיד הדמיון. חלמתם על גוף תאורה מיוחד שאפילו לא קיים? אפשר לייצר אותו על פי החלום שלכם ממש! הטכנולוגיה באה לסייע לנו להגשים את החלומות שלנו ולהקל על חיינו גם. את תאורת הלד ניתן לשלב במערכות בית חכם כך שניתן לתכנת שילובי תאורה אינסופיים בבית, לא משנה מה מצב הרוח שלכם, מה צרוך שלכם, אם אתם חפצים בתאורה מרגיעה יותר, בכזו יותר חגיגית, באפקטים מיוחדים, את כל זה ניתן לבצע בקלות בעזרת תאורת לד.
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: