התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורת לד מתחת לקלפה או ארונות מטבח עליונים

אוהבים לבשל? מרגישים שחסרה לכם תאורה במטבח אבל רק על השיש? רק מתחת לארונות העליונים? אתם לא לבד. התאורה במטבח היא לא רק פריט עיצובי. לבשלנים שבינינו התאורה על משטח העבודה היא קריטית. היא מקלה עלינו בעת הכנת האוכל, משפרת את הבטיחות – והיום היא ניתנת לשילוב מעל משטח קיים – בקלות. ממש לא צריך לשפץ או להחליף מטבח לשם כך.

הפתרונות שלנו בבלקו לד לתאורה מתחת לקלאפה או ארונות מטבח עליונים ניתנת לביצוע בשלושה אופנים:

  1. שימוש בפרופיל תאורת לד זוויתי – פרופיל פינה – המתחבר באופ נסתר מהעין בחיבור בין הקלאפה לבין הקיר. יתרונות של פרופיל זה הוא בזוויתו – הוא זורק את האור בדיוק כמו שצריך – על משטח העבודה. כמו כל התאורה בבלקו לד ניתן להזמין אותו במגוון עוצמות, באורך מדויק למידותיכם ובכל צבע אור שתחפצו. ההתאמה למידת האורך היא קריטית כדי ליצור רצף תאורה אחיד לכל אורך המשטח – בניגוד לדוגמא לספוטים שהיו מקובלים בעבר – ויצרו לרוב נקודות אור מרכזיות עם אזורי חפיפה בעלי תאורה חלשה יותר. בבלקו לד תמצאו את פרופיל הזוית שיוכל בדיוק לדרישות האורה שלכם – והוא מגיע כמו כל גופי התאורה בבלקו – מוכן להרכבה ועם אחריות מלאה. למקרים בהם יש צורך בתאורה עוצמתית במיוחד – יצרנו את פרופיל הזוית הכפול אם כי במקרים רבים במטבח הביתי יספיק פרופיל הזוית הרגיל. כאשר תגיעו עם מידות המטבח שלכם אלינו – תקבלו יעוץ תאורה מקצועי ויחד נבחר בפרופיל המתאים לכם ביותר.
  2. שימוש בפרופיל צמוד לארון. במרבית המטבחים תשימו לב לכך שדלתו הארון העליון ארוכות יותר מהארון עצמו והדופן התחתון שלהם יורדת כס"מ מתחת לארון. בטווח הזה ניתן בקלות לחבר בהדבקה את פרופיל התאורה 7 מ"מ של בלקו לד. פרופיל התאורה הזה ניתן לחיבור באמצע עומק הארון – בצמוד לחלקו התחתון. בניגטד לפרופיל הזוית הזורק את התאורה בזוית 45 מעלות אל המטבח – בפרופיל זה התאורה נזרקת ישירות למטה. זוית הפיזור את התאורה מתאימה מאד למבטח התאורה וגם פרופיל זה מאפשר תאורה מלאה ורציפה של כל משטח העבודה וניתן להתאמה לכל אורך, עוצמת הארה או צבע תאורה.
  3. שימוש בתאורה שקועה בחלק התחתון של הארון העליון במטבח. במקרה זה – המצריך לרוב פעולה פשוטה של נגר החורץ בעזרת כלי ייעודי חריץ ברוחב גוף התאורה בבחלקו התחתון של הארון. החריץ מאפשר מצד אחד להשקיע בתוכו את גוף התאורה ומצד שני לשמור על חוזקו של ארון המטבח. עומק החריץ מתאים למטבחים ישנים וחדשים כאחד. בהתקנה זו לא תראו את גוף התאורה גם במבט מלמטה, ופיזור האור שלו זהה לזה של גוף התאורה שתואר קודם לכן. מיקום גוף התאורה הוא לרוב במרכז עומק ארון המטבח העליון. כמו כל גופי התאורה בבלקו – גם במקרה זה ניתן להתאים את גוף התאורה לכל אורך, עוצמת תאורה או צבע אור.
בכל מקרה אתם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה שלנו – בו תוכלו לראות מגוון רחב  של גופי תאורה העדינים הללו המאפשרים שילוב תאורה עוצמתית ומדויקת ומתאימים במיוחד לארונות המטבח. אל תשכחו להגיע עם מידת הארונות העליונים שלכם ואם אפשר – צלמו את המטבח עצמו. יועצי התאורה בבלקו לד ישמחו לעזור לכם להתאים את העוצמה הנכונה כדי שתוכלו ליהנות במטבח – בכל פעם מחדש.

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: