התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורת לד למטבח ולפינת האוכל – על מה חשוב להקפיד

המטבח ופינת האוכל במקרים רבים נמצאים בקרבה האחד לשני, לעיתים באותו החלל ממש. בזמן שבמטבח עוצמת התאורה הנדרשת היא לרוב גבוהה יותר – ובפינת האוכל התאורה היא יותר תאורת אווירה, נשאלת השאלה כיצד נוכל ליצור מראה אחיד או האם עלינו לשמור על סגנון דומה גם במטבח וגם בפינת האוכל?
תאורת לד בשימוש בפרופילי תאורה מאפשרת לנו בקלות לשלב בין פרופילים זהים או דומים מאד – בעלי אורכים המותאמים אישית לכל איזור – וזאת על ידי התאמות צבע גוף התאורה ועוצמת התאורה בתוכו, מה שיוצר מראה הרמוני בין החללים.
ומה במקרה בו גופי התאורה מעל פינת האוכל הם גופי תאורה תלויים שאינם פרופילים לינאריים? במקרה זה – משחקי הגובה של תליית הגופים וצביעת גופי התאורה עצמם יכולים ליצור לנו את החיבור.
לכל בית מבנה שונה, גדלי חללים שונים וסגנון עיצובי שונה. קשה לתת המלצה לגבי עוצמות תאורה אבל... בעולם תאורת הלד – יש המלצה אחת חשובה, במיוחד בגופי תאורה למטבח ולפינת האוכל - CRI.
ה CRI הוא נתון המקובל בתאורת הלד והוא מתאר עד כמה התאורה קרובה לתאורת אור השמש הנחשב לסטנדרט – לאור הטבעי לו רגילה העין האנושית. תאורת לד זולה תהיה בעלת CRI נמוך. ככל שהתאורה איכותית יותר – מספר ה CRI  יהיה גבוה יותר. מעל 90 – מדובר ב CRI גבוה. 95 אפילו טוב יותר.

ומדוע ה CRI חשוב עבור תאורת לד למטבח ולפינת האוכל?

כיוון שאנו אוכלים קודם כל עם העיניים. אם אנחנו רוצים שהאוכל יראה טוב, בצבעים הנכונים, גם בשלב הבישול וגם בשלב ההגשה – אל תתפשרו על תאורת לד זולה. השינוי לעין עשוי לגרום לדברים להראות חיוורים, כהים או בהירים יותר ממה שהם באמת, ואנוף הרגילים שהאוכל שלנו נראה בצורה מסוימת – מרגישים בשינוי לרעה. בשלבי ההכנה אנו עשויים לפספס את מידת העשיה ובעת ההגשה – המוכר והאהוב עשוי להיראות פחות קורץ... הקפדה על מדד CRI גבוה בתאורת לד במטבח ובפינת האוכל תגרום לכך שהכל נראה בדיוק כפי שאנו רגילים לו.

איך אדע איזו תאורה קיבלתי? איך אפשר לבדוק את ה CRI ?

ובכן – זה קשה. אין סימן גלוי וברור שמצביע על CRI זה או אחר. כאן נכנס לתמונה ספק התאורה, אמינותו, האחריות שהוא מציע על המוצרים – וכמובן שמחיר זול במיוחד הוא גורם מחשיד ראשון.
רכישת תאורה במפעל בלקו לד – מבטיחה לכם שלמפעל אחריות מלאה על גופי הלד המשולבים בגופי התאורה, הרי הכל מורכב כאן באופן אישי עבורכם. גופי הלד המשולבים בתאורת בלקו לד מוזמנים ממיטב היצרים בעולם ומורכבים כאן באופן ידני בהתאמה מלאה לצרכים שלכם.
הכל נבדק באופן קפדני וכל גופי התאורה נמכרים עם אחריות מורחבת ואנו סמוכים ובטוחים באיכות, עמידות ואמינות המוצרים היוצאים מפתח המפעל. לא סתם חנויות תאורה מובילות עושות גם הן את הזמנותיהם אצלינו. אתם – יכולים לפנו אלינו ישירות ולדעת שתקבלו את התאורה האיכותית ביותר ובמחיר מעולה, יחד עם יעוץ תאורה מצקועי.
 
לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 1800-40-30-40

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: