התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורה במבצע

זהו דבר טבעי למדי תמיד לחפש את המחיר הטוב ביותר עבור מוצרים בהם אנחנו מעוניינים, ולעתים מתפרסמים מבצעים כאלה ואחרים לרכישת תאורה. האם המבצעים תמיד כדאיים? האם תמיד נוכל למצוא מבצע עבור המוצר אותו אנחנו צריכים? במאמר זה נבחן את ההיבטים השונים שיעזרו לכם לקחת החלטה נבונה באשר לרכישת תאורה לבית שלכם.

האם תמיד נמצא את התאורה הרצויה לנו במבצעים?

כאמור כאשר נחפש לרכוש גופי תאורה, ניתקל במבצעים בכלי התקשורת וההפצה השונים. אבל מבצעים אלו, ככל שיהיו מפתים, לא תמיד חלים על המוצר שרצינו, ולרוב המבצעים יתייחסו למוצרים מקבילים או שונים בתכלית מאלו שאנחנו מחפשים. לפעמים גם מוצעים מבצעים מעורפלים אשר כל מטרתם לגרום לנו להגיע לחנות כדי לגלות שמה שאנחנו מחפשים אינו כלול במבצע ולרוב נתפתה לקנות את המוצר ללא מבצע מעצם היותנו כבר במקום וחוסר רצוננו לבזבז זמן נוסף בחיפוש. ישנם גם מבצעים לרכישה של תאורה ברשת האינטרנט מאתרים שונים, בארץ ובחו"ל שלפעמים נראים כי מדובר בדיוק במוצר אותו אנחנו מחפשים, עם תמונות ותיאור שנראה על פניו תואם אבל כשנקבל הביתה את המוצר, לפעמים נגלה שהמוצר אינו באמת מה שרצינו, אולי הגודל אינו מתאים, אולי מדובר בחיקוי זול של מוצר איכותי, אולי אפילו המוצר אינו עונה לדרישות התקינה הישראלית ויכול להיות מסוכן. הפיתויים רבים והנפילות גם. אז איך ניתן גם לוודא שהמוצר אותו אנחנו רוכשים הוא מוצר איכותי העונה לדרישות וצרכים שלנו ושגם עונה לתקן הישראלי וכל זה במחיר טוב? המשיכו לקרוא.

חלופות חסכוניות לקניית תאורה

כאשר רוכשים תאורה, הרבה מאתנו חושבים על מחיר הרכישה של המוצר ומחפשים את הדיל הטוב ביותר לרכישה, אבל שוכחים פרט מאוד חשוב שעלול לגרום לנו לעלויות גדולות בהמשך: עד כמה התאורה חסכונית? אם מדובר בתאורה אותה אנחנו מדליקים לעתים רחוקות ולפרקי זמם קצרים אז אולי עלות התפעול (צריכת חשמל) זניחה יחסית, אבל כמדובר בתאורה שעובדת הרבה שעות ביממה כולל במהלך היום וכן בערב ובחלק מהלילה,  אז תאורה לא חסכונית, אפילו אם קנינו אותה בזול, בסוף תעלה לנו הרבה יותר כסף בעלויות חשמל גבוהות. כמובן גם שיש את נושא השמירה על איכות הסביבה והקטנת הצריכה שלנו ועל ידי כך הפחתת פליטת מזהמים מיצירת חשמל. כל אלה מביאים אותנו לנקודה בה לפני שרוכשים וקופצים על מבצע כזה או אחר, חשוב לבדוק את כל הפרמטרים וגם את זה של צריכת החשמל, אורך חיי הנורה ואורך חיי גוף התאורה עצמו. בשקלול כל הפרמטרים נוכל לקחת החלטה חכמה ולרכוש את המוצר היעיל, החסכוני והאיכותי ביותר. זה אומר שפשוט מחיר הקניה אינו הפרמטר היחיד, ושבחירה בתאורה יקרה יותר ברכישה אבל שבסיכומו של דבר תעלה לנו פחות בזכות החיסכון בצריכת חשמל, תמיד תהיה ההחלטה הנכונה. לדוגמה, תאורת לד אינה רק טרנד עיצובי עכשווי אלא היא גם מהווה קניה חכמה מאוד. לא רק שהתאורה מאוד יעילה אלא שהיא גם מאוד חסכונית (החיסכון יכול להגיע עד ל-90% מעלות הצריכה של תאורה רגילה). בנוסף, בגלל מבנה נורות הלד, ניתן לייצר גופי תאורה אותם ניתן להסתיר, לצבוע בכל גוון שתרצו וגם לקבל אותם בכל גודל לפי הצורך שלכם.. 

תאורה במבצע - למה יש לשים לב לפני שקונים

כפי שראינו, לא כל מה מבצע הוא מציאה!
להלן מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע קניה חכמה:
 • חשבו על השימוש - מעבר לעיצוב, לתאורה יש תפקיד של הארת אזורים ומקומות חשוכים. מהו הצורך שהתאורה צריכה לתת לו מענה?
 • האם מדובר בתאורה שצריכה לתפקד הרבה שעות ביממה (במהלך היום? כל הערב? כל הלילה?)
 • בדקו את צריכת החשמל של התאורה. אם אתם יודעים כמה שעות ביום התאורה שלכם צריכה להאיר, תוכלו לחשב בקלות את העלות החודשית בצריכת חשמל שהיא תייצר לכם. לדוגמה, 10 נורות 100W שדולקות 10 שעות ביממה יעלו לכם כ-160 ש"ח בחודש בצריכת החשמל, לעומת אם תשתמשו בנורות לד במקום, סך העלות החודשית תרד לכמה עשרות שקלים בודדים לחודש.
 • איכות חומרים: האם גוף התאורה והנורה עשויים חומרים איכותיים ואינם פולטים חומרים מסוכנים? תאורה מבית טוב תחזיק לאורך שנים רבות.
 • תו תקן: האם לתאורה יש תו תקן ישראלי? אין לזלזל בנושא זה - תאורה ללא תו תקן עשויה להיות מסוכנת ואף לגרום לשרפה. 
 • האם התאורה נמכרת עם אחריות לטיב המוצר? מי נותן מענה לאחריות? האם מדובר בחברה ידועה ובעלת שם?
 • סוג האור הנדרש - האם צריך אור קר, אור חם? האם התאורה מתאימה לצורך למיקום המיועד בבית?
 • האם קיימת הכנת חשמל מתאימה לתאורה?
 • האם המידות מתאימות למיקום התאורה? האם ניתן להזמין במידות אחרות או לפי מידה רצויה?
 • האם ניתן להתייעץ עם מומחה תאורה? עולם התאורה רווי בפתרונות שונים ולא תמיד קל להבין מה כדאי ומה מתאים יותר לצורך שלנו. חברות טובות מספקות שירות ייעוץ ללא עלות על מנת לסייע לכם לבחור נכון את התאורה.
 • האם מדובר בדגם שלא מיוצר יותר (מה יקרה אם בעתיד נצטרך להחליף תאורה אחת ולא ניתן לקנות יותר?)
 • אם בהמשך תרצו למכור את הבית, בחירה בתאורה בעיצוב חכם ושתהיה גם חסכונית תסייע לכם בהליך המכירה. נכון שתמיד אפשר להחליף את התאורה אבל במכירת נכס, הרושם הראשוני הוא חשוב ביותר. 

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: