התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורת לד לחניה

תאורה באזור החניה שלכם היא נושא בעל חשיבות רבה. מצד אחד חשוב לכם, שכאשר אתם באים לחנות את הרכב או יוצאים מהבית אל הרכב, ליהנות מתאורה חזקה המאירה את החניה בצורה מושלמת. מצד שני, תאורה גם מהווה גורם מרתיע עבור גנבים ופורצים למיניהם אשר אוהבים "לעבוד" בחושך ובאפלה. הבעיה של רובנו בנושא תאורה לחנייה טמונה בעלות התפעול השוטף שלה.

מנורות לחניה

פעם היינו משתמשים בגופי תאורה מסוג ספוטים עם נורות הלוגן שלרוב היו חזקים מאוד, נורות פלורסנט או אפילו נורות ליבון רגילות לתאורת החניה. צריכת החשמל של כל אלו היא גבוהה למדי (חוץ מצריכת החשמל של הפלורסנט שהיא יחסית חסכונית) כך שלהשאיר אותם דולקים כל הלילה היווה בעיה. בעיה אחרת של נורות הפלורסנט היא שהן לא נדלקות מיד ולפעמים מרצדות כך שהדבר יכול להפריע במידה ואחד החלונות בבית פונה אל אזור החניה, או שזה יכול להציק לשכנים ולעוברי האורח. גם חיי העבודה של נורות פלורסנט או נורות ליבון רגילות היא נמוכה יחסית כך שיהיה צורך בהחלפתם לחדשות לעתים קרובות יותר.
כיום, ניתן למצוא גופי תאורה בטכנולוגיית לד, שיכולים לענות על כל הבעיות שהוזכרו כאן, ועל כך בהמשך.

פתרונות תאורה לחניון

עד עכשיו דובר על הבעיות של תאורה לחניה, והגיע הזמן לעבור למציאת פתרונות חכמים. לכן, כאשר באים לבחור תאורה לחניה, יש להתייחס למספר היבטים:
  • עלות רכישה - כיוון שמדובר בתאורה לחניה, אין צורך בגוף תאורה מעוצב במיוחד או כזה שמחירו יהיה גבוה
  • צריכת חשמל - צריכת החשמל צריכה להיות נמוכה, במיוחד אם אתם מעוניינים שהתאורה תעבוד גם בלילה
  • חיי עבודה של הנורה - מטעמי נוחות, תרצו שגוף התאורה יתפקד לאורך זמן רב ללא צורך להחליף את הנורה בכל מספר חודשים (במיוחד אם לוקחים בחשבון שהתאורה תפעל גם בלילות
  • עוצמת התאורה - העוצמה צריכה להיות מספקת ולפי רצונכם. חשוב שתוכלו להחליט על כך ולא לקבל כמובן מאליו את מה שקיים בקטלוג
כפי שציינו, ישנם מספר סוגי תאורה - לחצו כאן למעבר למאמר על ההבדלים בין סוגי התאורה שונים.
קיימים מגוון של פתרונות תאורה לאזורי חניה, בין אם מדובר בחניון משותף בבניין מגורים, בניין משרדים או חניה של בית פרטי. מדובר בגופי תאורה אותם ניתן להתאים בדיוק לדרישות הלקוח - אורך וגודל גוף התאורה, עוצמת ההארה ועוד.

תאורה חסכונית לחניה

כאשר בוחנים ומשקללים את כל הנתונים, תאורת לד מהווה פתרון אידאלי, ולכן מספקת את יחס העלות מול התועלת הטוב ביותר. תאורת בטכנולוגיית לד נחשבת לתאורה חזקה, שהיא גם ירוקה, גם בעלת צריכת חשמל נמוכה מאוד, וחיי הנורות שלה הרבה יותר גבוהות מכל תאורה אחרת.
למעשה תאורת לד היא כל כך חסכונית שגם אם תשאירו אותה דולקת כל לילה, היא תעלה לכם פחות בחשבון החשמל מכל תאורה אחרת.

היכן קונים תאורה לחניה

אם אתם מעוניינים בגופי תאורת לד איכותיים, כאשר אתם יכולים להחליט לגבי הגודל, האורך, צבע התאורה, עוצמת התאורה וכדומה, בבלקו לד ישמחו לייעץ לכם בכל הקשור לבחירת התאורה המתאימה עבורכם. בין אם אתם בעלי בית פרטי, ובין אם אתם וועד בניין משותף או חברת ניהול, תוכלו למצוא את הפתרון המושלם עבורכם.

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: