התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורה לשילוב בנגרות

טכנולוגיית תאורת הלד כיום מאפשרת שילוב חכם של תאורה בנגרות, דבר שכלל לא היה אפשרי בעבר הלא רחוק. על מנת להבין למה כדאי לשלב תאורה בעבודות נגרות מותאמות אישית, אלו סוגי גופי תאורה ניתנים לשילוב בנגרות, ובכלל איך להבטיח שילוב מוצלח של תאורה בנגרות, המשיכו לקרוא את המאמר הזה שיספק לכם את תשובות הדרושות. 

למה בכלל כדאי לשלב בבית עבודות נגרות מותאמות אישית

אמנם אין מחלוקת על עלותם של מוצרי נגרות תעשייתיים, אך המחיר האמיתי שמשלמים עליהם קשור בחוסר ייחודיות, חוסר התאמה מדויקת וחוסר אפשרות עיצוב לפי מפרט מדויק. עבודות נגרות מותאמות אישית הן ללא ספק הפתרון האולטימטיבי למי שמחפש את הייחוד ואת המראה שלא ניתן לראות בכל מקום, וכן את ההתאמה המדויקת למרחב, לנתונים של החלל, לצרכים הארגונומיים ולצרכי האחסון.
כאשר מתכננים פריט נגרות בהתאמה אישית, אפשר גם לשלב תאורה בנגרות עצמה, מה שמעלה את אפשרויות השימוש ושיפור תפקוד הפריט בחלל. אמנם עבודות נגרות מותאמות אישית המשלבות תאורה יקרות יותר ממוצרי נגרות תעשייתיים, אך אין ספק שהתוצאה שתקבלו תשרת אתכם הרבה יותר טוב ולאורך זמן ארוך יותר. 

איזה גופי תאורה מתאימים לשילוב בנגרות 

מכיוון שמדובר בפריט נגרות, עלינו להתחשב קודם כל בעובי לוח העץ (או חומרים אחרים כגון סנדוויץ', סיבית, MDF וכדומה). גופי תאורת לד שקועים יהיו הבחירה המועדפת ברוב המקרים כיוון שאז הם אינם תופסים מקום אחסון והאור שלהם מתפזר באופן מקסימלי. את אותם הגופים ניתן לשקע בתוך פריט הנגרות, וכל הנדרש הוא אפשרות חריצה של לפחות 7 מ"מ על מנת להתקין את גוף התאורה הקטן ביותר.
מבחינת טכנולוגיית התאורה, כמובן שהבחירה המתבקשת היא לד. גודל הנורות המזערי מאפשר לשלב סרטי לד בתוך פרופילי אלומיניום דקיקים, שאותם ניתן להתקין בנגרות. אפשר גם להדביק סרטי לד כמו שהם, אבל פיזור האור פחות טוב וגם המראה שמתקבל הוא לא מעודן כמו פרופיל.
קיימים סוגים רבים של גופי תאורה שקועים לצרכי תאורה שונים ובגדלים הניתנים לשיקוע בנגרות. גופים אלה דקים מאוד ומותקנים לרוב בקו אפס או כמעט בקו אפס עם הנגרות כך שהם לא בולטים, יכולים להיות כמעט נסתרים מהעין ועדיין לספק תאורה מדויקת ביותר בין אם מדובר בתאורת אווירה, תאורה תפקודית ועוד. 

איך משלבים תאורה בנגרות ואילו הכנות צריך לעשות 

תמיד יהיה מומלץ לתכנן את שילוב התאורה בנגרות בשלבי התכנון והעיצוב הראשוניים. כלומר כאשר אתם פונים לנגר / מעצב / אדריכל, חשוב להדגיש את רצונכם בשילוב תאורה בנגרות. ישנם מצבים בהם ניתן גם להתקין תאורה בנגרות קיימת אך אם לא היה לכך תכנון מוקדם, השילוב יהיה מסובך יותר – הן מבחינת התקנת גוף התאורה והן מבחינת הכנת נקודת הזנת החשמל ומתג ההפעלה. מכיוון שתאורה דורשת חיבור לנקודת חשמל ומתג הפעלה, חשוב לערב גם את החשמלאי בשלב התכנון כדי להבטיח את מיקום הנקודות הרלוונטיות. כל בעלי המקצוע צריכים לתכנן ולעבוד ביחד להשלמת הפרויקט בצורה הטובה ביותר. התייעצו תמיד עם אנשי המקצוע הנכונים הדרושים לפרויקט שלכם על מנת להבטיח שכל הצרכים יענו בדרך הטובה והנכונה ביותר.
חשוב לדעת כי תאורת לד, מאחר והיא קטנת ממדים, גם אינה פולטת חום, מה שהופך את הכדאיות בשימוש בה לגבוהה יותר, שכן החשש לדלקה יורד משמעותית. נוסף לכל, מאחר ותאורת לד היא מאוד חסכונית בחשמל, היא גם לא תכביד על העלויות השוטפות שלכם, ואם לדוגמה מדובר בוויטרינה בסלון, תוכלו להשאיר את התאורה גם כתאורת אווירה.
בעזרת תאורת לד, אין גבול לדמיון ולפתרונות אפקטיביים שתוכלו לבצע בנגרות שלכם. בעזרת תאורת לד משולבת בנגרות לא רק תקפיצו את העיצוב ותבטיחו ייחודיות, אלא גם תהפכו את השימוש בנגרות שלכם בבית לחכם הרבה יותר. 

אנו בחברת בלקו לד נשמח לסייע לכם בבחירת התאורה הנכונה לפריט הנגרות שלכם. מוזמנים להגיע אלינו לאולם התצוגה עם התכנון והרעיונות.

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: