התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה במידות מיוחדות

כאשר בוחרים גופי תאורה, לעיתים המידות הסטנדרטיות או אלה הקיימות בחנויות, לא מתאימות לצורך העיצובי. ניתן כמובן להתפשר ולבחור גופי תאורה סטנדרטיים למרות חוסר התאמתם המדויקת, וניתן גם לרכוש גופי תאורה במידות מיוחדות, שיתאימו בדיוק לצורך שלכם לקבלת פתרון בהתאמה מלאה.

מתי כדאי לשלב גופי תאורה במידות מיוחדות

הצורך בשילוב גופי תאורה במידות מיוחדות עולה לרוב כאשר אנו מעצבים את הבית מחדש או לחילופין כאשר אנו עושים שינוי משמעותי כלשהו באחד או יותר מחללי הבית. ישנם 3 צרכים עיקריים שעליהם עלינו לענות כאשר אנו בוחרים גופי תאורה לבית:
  • צורך תפקודי: כאשר יש לנו חלל בגודל מסוים שעלינו להאיר אותו באופן יעיל ולכך נדרש גוף תאורה בגודל מיוחד. כמובן שניתן גם להתקין מספר גופי תאורה על מנת לספק כיסוי תאורה מתאים, אך ישנם מקרים בהם זה לא מתאים ואז צריך להתאים גוף תאורה יחיד. 
  • מידות: במידה והמיקום המיועד להתקנת גוף התאורה אינו מאפשר התקנת גוף תאורה במידות סטנדרטיות, ולא ניתן להזיזו (הן בגלל מגבלות פיזיות והן בגלל צרכים עיצוביים), יהיה מומלץ לשלב גופי תאורה במידות מיוחדות.
  • עיצוב: מעבר לפרקטיקה של הארת החלל, עולים גם צרכים עיצוביים וכאן גופי תאורה במידות מיוחדות יכולים לענות עליהם. בין אם מדובר בגופי תאורה תלויים, צמודים או שקועים, כאשר הם מותאמים בדיוק לגודל החלל ולפרופורציות שלו, הם נראים טוב יותר והחלל עצמו נראה טוב ומעוצב יותר.

האם אפשר לייצר כל גוף תאורה במידות מיוחדות

באופן כללי, כיום עם התקדמות הטכנולוגיות השונות ותהליכי הייצור, אין הרבה מגבלות על ייצור גוף תאורה במידות מיוחדות. גופי תאורת לד מפרופילי אלומיניום מתאימים לייצור של גופי תאורה במידות מיוחדות.
כאשר מעוניינים לייצר גוף תאורה מפרופילי אלומיניום במידות מיוחדות, מתחילים בהבנה של הצרכים בחלל מבחינת גוון ועוצמת התאורה, ולפי תכנית העמדת הריהוט באותו חלל אפשר לתכנן את גודל או אורך גוף התאורה. מכאן הדרך לייצור ואספקת המוצר היא קצרה – בלקו לד מתמחה בייצור גופי תאורה מפרופילי אלומיניום, הן סטנדרטיים והן במידות מיוחדות. מאחר ובלקו לד הוא היצרן, אתם גם תזכו לתמחור ללא פערי תיווך, וגם לתהליך סופר מקצועי מא' עד ת' עם אספקת מוצר שעומד בכל התקנים הדרושים, באיכות גבוהה ובדיוק לפי התכנון, וכל זאת בזמן קצר. 

איפה מייצרים גופי תאורה במידות מיוחדות

במפעל בלקו לד מייצרים מזה שנים רבות גופי תאורה מאלומיניום איכותי לפרטיים, למסחר, תעשייה, משרדים ועוד. החברה מייצרת פרופילי תאורה סטנדרטיים והן במידות מיוחדות לפי דרישת לקוח, ומלווה אותו החל משלב התכנון ועד למוצר הסופי.
כל גופי התאורה מיוצרים בישראל לפי תקני איכות וייצור קפדניים ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מומלץ להגיע ולהתרשם ישירות במפעל ברחוב היובל 4, א.ת. חולון.

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: