התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה לבית מודרני

בעולם המודרני בו הכל מהיר ופרקטי, איכות הסביבה הפכה לנושא מרכזי וחשוב, ועלויות החשמל הולכות וגוברות, חשוב שלא תישארו מאחור עם גופי תאורה מיושנים, זוללי חשמל ושפוגעים באיכות הסביבה, ולדאוג לגופי תאורה מודרניים. 

מהם המאפיינים של בית מודרני 

הבית המודרני חייב לספק צרכים רבים ומשתנים. החלוקה של אזור פעיל ואזור מנוחה של פעם כבר אינה קיימת, וכיום גם עובדים בחדר שינה, בסלון, במטבח, לומדים, רוצים לשנות אווירה בלחיצת כפתור ולאפשר כל פעילות בכל מקום. צורך זה מחייב מחשבה ותכנון נכון של גופי תאורה, מיקומים, סוגים, עוצמות, גוונים ועוד, הכל כדי לתת מענה לכל צורך צפוי וגם בלתי צפוי. נשמע מסובך, כן ולא. עם תכנון נכון אפשר בהחלט להגיע ליעד בקלות יחסית אך יש צורך בהבנה וידע מתאימים. טיפ: התייעצו עם מומחים בתחום, זה לא רק יקל על כל התהליך, זה גם יחסוך לכן זמן וטעויות מיותרות ובסופו של דבר יחסוך לכם כסף ויבטיח הנאה מלאה בביתכם. 
מבחינה עיצובית בית מודרני עושה שימוש בתאורה בעלת יכולות גבוהות אבל באריזה מינימליסטית, קווים ישרים, צורות גיאומטריות, גופי תאורה שיודעים להיבלע במרחב ושמספקים את העיצוב בעזרת האור שהם מפיקים ופחות בעזרת צורת גוף התאורה עצמו. אפקטיביות ואור נכון הם שם המשחק כאן. 

אילו גופי תאורה מתאימים לבית מודרני 

כמו עם כל עיצוב, תמיד קיימות גישות שונות לבחירתכם לפי טעמכם והעיצוב הרצוי:
  • גישה מינימליסטית בה גופי התאורה אינם בעלי נוכחות בולטת כלל, הם יכולים להיות שקועים, צמודים, תלויים ואף נסתרים לחלוטין כאשר קו העיצוב שלהם יהיה לינארי, גופים דקים, צרים מאוד וארוכים.
  • הוספת תאורה דקורטיבית לגישה המינימליסטית: ניתן גם להוסיף גוף תאורה דקורטיבי מרשים במרכז התקרה, מעל שולחן האוכל ועוד אם מעוניינים באלמנט עיצובי נוסף בחלל ולהשלמת העיצוב.
בסופו של דבר, ישנן אפשרויות אינסופיות של סוגים, שילובים, גדלים ותצורות לבחירה בהתאם לעיצוב הרצוי לכם, עבור הבית המודרני. זכרו אבל שהטכנולוגיה המודרנית מאפשרת שימוש בגופי תאורה קטנים וכמעט בלתי נראים, שהם הבחירה המועדפת כיום בבתים מודרניים כיוון שהם מאפשרים אין ספור משחקי אור וחושך ליצירת אווירה משתנה ואופי פעילות אחר. 

גופי תאורה לבית מודרני - המלצות 

לבית מודרני של ימינו, גופי תאורת לד הם הבחירה הנכונה והחכמה:
  • תאורת לד בטוחה לשימוש בכל מקום בבית ומחוצה לו, כולל חדרים רחצה וגינה, בזכות צריכת חשמל ב 12 וולט נמוכה ובטוחה.
  • תאורת לד לא מכילה ולא פולטת חומרים מסוכנים לסביבה. תאורת לד היא בטוחה מבחינה פוטוביולוגית. 
  • תאורת לד היא בגודל מזערי, מדובר ברכיבים פולטי אור ולא נורות ליבון קונבנציונליות. הגודל הזה מאפשר יצירת גופי תאורה קטנים מאוד אך אפקטיביים יותר. ניתן לייצר גופי תאורה בצורה פס דק וצר למשל, שניתן להצמיד לתקרה בלי שיבלוט יתר על המידה אבל עם יכולת תאורה מעולה. ניתן גם ליצור גופי תאורה מורכבים וגדולים יותר, וכן גופים דקורטיביים בכל גודל רצוי.
  • תאורת לד לא פולטת חום כמו נורות אחרות לכן היא בטוחה למגע וגם מאפשרת הסתרה מלאה של גוף התאורה לתאורה נסתרת מודרנית מושלמת. 
  • תאורת לד חסכונית מאוד בחשמל עד כדי כך שתפסיקו לדאוג לעליות ותוכלו סוף סוף ליהנות מתאורה בכל מקום רצוי בכל שעה רצויה. רוצים להשאיר אור דולק במעברים, מסביב לבית בלילה? עכשיו אתם יכולים מבלי שזה יעלה לכם הון. 
  • תאורת לד שומרת על איכות הסביבה, היא לא מכילה חומרים מסוכנים שיכולים להתפזר לסביבה, ועם צריכת חשמל נמוכה ביותר, היא מקטינה את הצורך ביצירת חשמל עודפת.
 
בלקו לד, היא חברה יצרנית ישראלית וותיקה המתמחה בתחום גופי תאורת לד. לבלקו לד חנות מפעל עם אולם תצוגה רחב בו תוכלו לא רק להתרשם מהסוגים הרבים של גופי תאורה, אלא גם לקבל ייעוץ ממומחים בתחום התאורה ובתאורת לד. מאחר ואתם רוכשים ישירות מהיצרן, תקבלו גם מחיר ללא פערי תיווך עם שירות ואחריות מעולים. בלקו לד גם מצעים שירות ייצור גופי תאורה בהתאמה אישית למי שמעוניין בגופי תאורה מיוחדים ביותר, לפי רצונם. השירות קל ומהיר בזכות הידע והניסיון הרב של בלקו לד יחד עם יכולות ייצור מתקדמות, כך שתוכלו לקבל את מבוקשכם בזמן קצר ותמיד באיכות הגבוהה ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות ובעיצובים המודרניים ביותר. 

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: