התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גוף תאורה קירי

כאשר חושבים על גופי תאורה, לא תמיד חושבים גם על גופי תאורה קיריים וחבל. גוף תאורה קירי הוא ייחודי ובעל יתרונות שכדאי להכיר, מה גם שקיימים סוגים ועיצובים שונים שיכולים להתאים לכל צורך ורעיון בבית ובמשרד. בשנים האחרונות גופי תאורה קיריים נראים יותר ויותר וזוהי בשורה משמחת.

מה זה גוף תאורה קירי

גוף תאורה קירי הוא למעשה גוף תאורה שמחובר לקיר ומקבל את התמיכה הנחוצה רק ממנו (ללא חוטי תליה למשל). גוף תאורה קירי יכול לספק תאורה ממוקדת כלפי מעלה, כלפי מטה, לשני הכיוונים גם יחד, או שהוא פשוט נותן אור ישיר סביבו, תלוי בסוג גוף התאורה כמובן.
גוף תאורה קירי לרוב יותקן בשלושה רבעי או שני שליש גובה הקיר, בהתאם לגודלו, לגובה התקרה ולאופן ההארה. בעבר נעשה שימוש רב בגופי תאורה קיריים להארת מסדרונות ומעברים, פעם עם נרות, לאחר מכן עם נורות ליבון וכיום עם נורות לד. יתרון גוף תאורה קירי הוא שהוא מספק לרוב אור עדין והיקפי, בניגוד לתאורה מרכזית שנותנת אור רב לחלל. ניתן לשלב אותו בחללים שונים יחד עם גופי תאורה נוספים לקבלת תמונה עיצובית מרשימה, אך בפני עצמו הוא לרוב מרשים ונותן מענה עיצובי נהדר (לרוב מומלץ יהיה להתקין מספר גופי תאורה קיריים בסדר מסוים כדי לקבל תאורה מספקת).

גוף תאורה קירי - רעיונות לשימוש 

כמובן שהשימוש בגוף תאורה קירי במסדרון או מעבר הוא המוכר ביותר ותמיד מספק פתרון מעולה. יש להתחשב כמובן ברוחב המעבר על מנת שגוף התאורה לא יהווה הפרעה לתנועה בו. למזלנו כיום גוף תאורה קירי כבר לא צריך להיות גדול ממדים, כיוון שנורות לד הן קטנטנות אבל עוצמתיות ביותר ולכן ניתן לבחור בגוף תאורה קירי בעל נוכחות מינימליסטית שלא מהווה הפרעה כלל. 
תאורה נכונה ומוצלחת תמיד משלבת סוגים שונים של גופי תאורה על מנת לאפשר יצירת סוגי אווירה שונים לפי הצורך ולאפשר ארגונומיה מקסימלית. שילוב של גוף תאורה קירי בסלון למשל מאפשר להפעיל רק את התאורה הקירית לקבלת אווירה רגועה, כאשר לא מעוניינים באור מרכזי חזק ובוהק. מאותה הסיבה ניתן לשלב גוף תאורה קירי גם בחדרים אחרים בבית. 
גוף תאורה קירי גם מאפשר הדגשת פריטים הקרובים לקיר בצורה מצוינת. תמונה על הקיר, פסל, עציץ, רהיט מיוחד ועוד, יזכו להדגשה מבורכת בעזרת גוף תאורה קירי. 

סוגי גופי תאורה קיריים 

כאמור קיימים סוגים שונים של גופי תאורה קיריים בהתאם לכיוון התאורה שלהם:
  • גוף תאורה קירי המאיר כלפי מטה בלבד. האור ממנו מוקרן כלפי מטה אל הרצפה, הקיר וכל פריט שנמצא מתחתיו. 
  • גוף תאורה קירי המאיר כלפי מעלה בלבד. האור ממנו מוקרן כלפי מעלה אל התקרה, הקיר וכל פריט שנמצא מעליו. 
  • גוף תאורה קירי דו כיווני - אפ אנד דאון: אור ממנו מוקרן כלפי מעלה ומטה בו זמנית אל התקרה והרצפה, הקיר וכל פריט שנמצא מעליו או מתחתיו. 
  • גוף תאורה קירי 3D: בדומה לדו כיווני, מאיר כלפי מעלה ומטה אבל גם חזיתי אל החלל. 
  • גוף תאורה קירי בהתאמה אישית: במידה ולא מצאתם את מבוקשכם ויש לכם רעיון לגוף תאורה קירי מיוחד, החברה תוכל לפתח ולהגשים את החלום שלכם במהירות ובאיכות ללא פשרות.
אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו להתרשם ממבחר רחב של גופי תאורה לבית, לעסק או למשרד.
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: