התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורה מעוצבת מפרופילי אלומיניום

חום התאורה המעוצבת עבר לא מעט שינויים חיוביים בשנים האחרונות, ופרופילי אלומיניום לתאורה מהווים חלק חשוב של הטרנדים העיצובים העכשוויים. רוצים לדעת יותר על איך פרופילי אלומיניום משמשים לתאורה כיום, מהם היתרונות הייחודיים שהם מספקים וגם לגלות מספר דוגמאות של פרופילי תאורה מעוצבים מאלומיניום? הגעתם למקום הנכון. 

איך פרופילי אלומיניום משמשים לצרכי תאורה

אלומיניום משמש לייצור פרופילים מסוגים רבים ומגוונים וביניהם פרופילי אלומיניום לייצור גופי תאורה. הבחירה באלומניום מבוססת על יתרונותיו הרבים של חומר זה:
 • משקל נמוך מאפשר יצירת גופי תאורה גדולים וקטנים עם משקל קטן ובכך נחסך הצורך בהתקנה מסובכת. את חלקם ניתן אפילו להדביק בעזרת סרט דבק דו צדדי ללא ברגים בכלל. 
 • עמידות: גופי תאורה מאלומיניום הם עמידים מאוד בפני תנאים גם הקשים ביותר כגון לחות, חום, קור, רטיבות וגם בפני חלודה.
 • פיזור חום: אמנם ברוב המקרים גופי תאורה מאלומיניום יהיו מסוג לד שאינו פולט כמעט חום, אך היכולת של אלומיניום לפזר חום בצורה יעילה ביותר מבטיחה אריכות ימים יוצאת דופן לכל המכלולים הפנימיים של גופי התאורה. 
 • החזריות אורית: אלומיניום הוא בעל יכולת החזריות אור מעולה, דבר חשוב במיוחד כאשר מדובר בגופי תאורה. 
 • ניטרלי: אלומיניום הוא חומר ניטרלי שלא פולט ולא כולל רעלים, וכן אינו חדיר למזהמים וקל לניקוי.
 • מיחזור: אלומיניום הוא חומר ירוק לחלוטין, ניתן למחזרו ב-100%. 
 • קלות עיבוד: אלומיניום הוא חומר שקל יחסית לעבד וליצור ממנו פרופילים מסוגים רבים בעלות נמוכה יחסית. 

תאורה מעוצבת מפרופילי אלומיניום - יתרונות

עם התפתחות טכנולוגיית התאורה, הלד נכנס לשימוש רחב ובזכותו השתחררו המעצבים מהכבלים הפיזיים של העבר. פעם ליצירת תאורה חזקה יותר היה צורך בגוף תאורה גדול יותר על מנת לאכלס יותר נורות ליבון. מכאן נוצרו זרמי עיצוב מהעבר בהם נעשה שימוש בגופי תאורה בעלי נוכחות פיזית גדולה בחלל, דבר שהכביד עליו לא מעט. כיום, עם לד, שהוא בעל ממדים קטנים מאוד יחד עם כושר תאורה חזק ביותר, סוף סוף ניתן להעלים את נוכחותם של גופי התאורה ולתת מקום לאור עצמו. ישנם אפילו גופי תאורה נסתרים לחלוטין. אם גודל גוף התאורה מוזער, אין זה אומר שכבר אין מקום לגופי תאורה מעוצבים או שלא קיימים גופי תאורה מעוצבים מפרופילי אלומיניום. להיפך. עם קלות העיבוד של פרופילי אלומיניום וגודלן של נורות לד, אין כבר גבול לדמיון מבחינה עיצובית. קיימים סוגים רבים ביותר של גופי תאורה מפרופילי אלומיניום מעוצבים סטנדרטיים (כלומר שניתן לרכוש מוכנים להתקנה ושימוש) וגם ניתן לייצר גופים מעוצבים בהתאמה אישית על בסיס כל רעיון עיצובי.  

דוגמאות לתאורה מעוצבת מפרופילי אלומיניום 

כאשר מדברים על תאורה מעוצבת מפרופילי אלומיניום, חשוב לזכור שעיצוב יכול להיות מבוסס על גוף התאורה עצמו או שילובו בחלל, בעיצוב הכללי ללא הפרעה. הבחירה היא שלכם, אם בפרופיל בעל נוכחות מרשימה או פרופיל מינימליסטי שהוא הוא הטרנד המוביל כיום בתחום התאורה המעוצבת.
להלן כמה דוגמאות מתוך שלל אפשרויות של תאורה מעוצבת מפרופילי אלומיניום בחברת בלקו:
 • גוף תאורה בלקו טרימלס: גוף תאורה בעיצוב מעודן, בגימור אנודייז - פרופיל מצוין לתאורה נסתרת במטבח, למדפים, בחדרי ארונות, לריהוט ועוד. ניתן לתלייה או בהתקנה צמודה. 
 • גוף תאורה בלקו פינתי GL084: פרופיל בזווית 45 מעלות. עוצב במיוחד להתאים לכל פינה. בציפוי אנודייז. פתרון עיצובי להארת תקרות, פינות חללים, מדפים, נישות, מדרגות ועוד.
 • גוף תאורה בלקו 3D תלת מימד 200160: גוף תאורה תלת מימד, מפיץ אור 3 כיוונים, מעלה, מטה וקדימה. גוף ייחודי מרהיב ביופיו. מספק תאורה אופטימלית עם עיצוב של יצירת אמנות.
 • גוף תאורה בלקו צילינדר 442005030: גוף תאורה בעל עיצוב מיוחד, צינור תאורה בקוטר 50 מ"מ בעל לד מובנה בקצה. קיים בצבעים ואורכים שונים וניתן לחבר כמות צינורות באורכים שונים כך שנוצר עיצוב ייחודי.
 • גוף תאורה בלקו עיפרון 2001187: גוף תאורה בצורת עיפרון בקוטר 22 מ"מ, בעל עיצוב דקיק ועדין עם הארה עצומה. ניתן לתליה בעזרת כבלים עדינים להשלמת המראה הקליל והמודרני.
 • גוף תאורה בלקו עליון תחתון צמוד קיר 2008056: גוף תאורה צמוד קיר בעל עיצוב קלאסי עם תאורה למעלה ולמטה בצורת מלבן אלגנטי. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: