התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה לד מאלומיניום

מחפשים פתרון מעולה, עם תאורה איכותית שתאריך ימים, צריכת החשמל נמוכה ועיצוב עכשווי שיכול להתאים לסגנונות רבים?
גופי תאורת לד מאלומיניום הם התשובה הטובה ביותר לכל הצרכים שלכם. בואו להכיר איפה ניתן להתקין אותם, מה היתרונות שלהם ואיך משלבים אותם בעיצוב הבית. 

איפה אפשר להתקין גופי תאורה לד מאלומיניום

גופי תאורת לד מאלומיניום מתאימים להתקנה בכל מקום, בחוץ, בפנים, בבית, במפעל, במשרד, בחדרים רטובים, כתאורת חירום, בחדרי מדרגות, באזורי עבודה, מלאכה וייצור, במטבחים פרטיים ותעשייתיים, לצורכי פרסום ושילוט, בגינה, בפרגולה, במרפסת ועוד.
אין למעשה מקום בו לא ניתן להתקין גוף תאורת לד מאלומיניום, כל עוד כמובן בוחרים בסוג גוף התאורה המתאים לשימוש המיועד. ניתן להתקין גופי תאורת לד מאלומיניום בצמוד לתקרה וקירות, בתליה מהתקרה, שקוע בתוך תקרה ואף נסתר בתקרה, במגירות וארונות ועוד. 

מה היתרונות של אלומיניום כגוף תאורה

אלומיניום כחומר מציע יתרונות רבים על פני חלופות אחרות:
  • עמידות: אלומיניום הוא חומר עמיד בפני תנאי סביבה אפילו קשים, הוא לא מחליד, ושומר על איכותו לאורך שנים רבות ללא צורך בטיפולים מיוחדים.
  • פיזור חום: לאלומיניום תכונת פיזור חום נהדרת (לכן גם משמש לייצור צלעות קירור למשל) וכן הוא שומר על האלמנטים הנמצאים בתוך גוף התאורה מהתחממות יתר. תאורת לד לא פולטת חום ביחס לטכנולוגיות אחרות, אך שמירה על סביבה מאוזנת בתוך גוף התאורה מסייעת רבות לאריכות ימים של גוף התאורה והרכיבים הפנימיים שלו.
  • החזריות: אלומיניום מספק החזריות אור מעולה ולכן מתאים ביותר לייצור גופי תאורה אפקטיביים ביותר. 
  • קלות ומהירות ייצור: אלומיניום הוא חומר שקל לייצר ממנו גופי תאורה, לכך יש השפעה ישירה על זמינות המוצר וכמובן על המחיר. 
  • משקל: מאחר ואלומיניום הוא חומר קליל, הוא מאפשר יצירת גופי תאורה, גם גדולים או ארוכים, שאינם בעלי משקל רב, כך שקל לשנע ולהתקין אותם ללא צורך בקונסטרוקציה מסובכת. 
  • עיצוב: את האלומיניום ניתן להשאיר בגימור טבעי (מאט, חצי מאט, מוברש או מבריק) או לצבוע אותו בכל מגוון צבעי RAL להתאמה מושלמת וגם בגימורים דמויי חומרים אחרים כמו אבן, עץ, מתכות אחרות עוד. מבחינה עיצובית לגופי תאורת לד מאלומיניום יש מראה עכשווי, מודרני התואם את הטרנד המינימליסטי בתחום התאורה – גופי תאורה בעלי מימדים קטנים אבל עם עוצמת אור חזקה ומדידה. אך על אף המראה שלהם, ניתן לשלב אותם עם כל עיצוב קיים או רצוי וגם עם גופי תאורה דקורטיביים נוספים בחלל. 
  • טכנולוגיה: גופי תאורת לד מאלומיניום מאפשרים שימוש בכל הטכנולוגיות, גם המתקדמות ביותר, מחיבור למפסק רגיל, דרך מפסק עמעם ועד חיבור למערכות בית חכם. 

גופי תאורה לד מאלומיניום בשילוב עם גופים דקורטיביים

גופי תאורת לד מאלומיניום הם כאמור מינימליסטיים ובהחלט ניתן לפזר כאלה בכל מקום כך שהם משתלבים בתוך העיצוב הקיים מבלי להכביד עליו או לשנותו. הם מספקים תאורה נטו יחד עם אסתטיקה עדינה ומודרנית.
לעיתים מעוניינים בשילוב גופי תאורה דקורטיביים, כפריטי עיצוב בולטים ומשלימים החשובים בעיצוב חלל מסוים. אמנם אין הכרח לפעול כך אך גם אין כלל מניעה. הכל עניין של רצון עיצובי שלכם (הרי בכל חלל יש לא מעט אפשרויות אחרות לקבוע את הטון העיצובי מבלי להוסיף גופי תאורה דקורטיביים, אלא להשתמש באור עצמו כאלמנט עיצובי). כלל אצבע, אם אתם מעוניינים לשלב גוף תאורה דקורטיבי, חשוב לבחור רק פריט אחד (או פריט שיחזור על עצמו כמו לדוגמה 2-3 גופי תאורה דקורטיביים מעל האי במטבח) בכל חלל ולא להעמיס מספר גופים כאלה בחלל אחד, דבר שיטשטש את התמונה העיצובית. עם או בלי לשלב גוף תאורה דקורטיבי יחד עם גופי תאורת לד מאלומיניום, תמיד חשוב לדאוג לכיסוי אור מספק בהתאם לכלל התאורה המשולש:
  • תאורה מרכזית - להארת כל החלל באור חזק
  • תורה אזורית - להארת תתי אזורים בחלל לשימושיות ועיצוב
  • תאורת הדגשה - לעיצוב, הארה ומיקוד על פריט או מספר פריטים בחלל
טיפ אחרון, תאורה מוצלחת דורשת ידע הן בתחום התאורה עצמו והן בעיצוב. אלא אם אתם אשפים בשני התחומים, מומלץ לכם בחום להתייעץ עם מומחים על מנת לוודא שאתם תפיקו את המירב מהתאורה שלכם, מבחינה שימושית, עיצוב וכמובן חיסכון לאורך זמן.
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: