התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

תאורה נסתרת בגבס

השילוב של תאורה נסתרת בגבס הפך לטרנד פופולרי ביותר בשנים האחרונות תודות להתפתחות וזמינות של טכנולוגיית הלד המתקדמת.
לתאורה נסתרת בגבס יש לא מעט יתרונות כאשר משתמשים בה בצורה נכונה.
רוצים לדעת איך ואיפה להשתמש בתאורה נסתרת בגבס? המשיכו לקרוא. 

מהם היתרונות של תאורה נסתרת בגבס

קיימים גופי תאורה המיועדים במיוחד לשימוש כתאורה נסתרת בגבס ולהם יתרונות על גבי סוגי תאורה אחרים:
  • מינימליזם: גופי תאורה נסתרים חבויים בתוך הגבס, לא נראים לעין ולא בולטים בחלל (בניגוד לגופי תאורה אחרים, פרט לשקועים). למ שמחפש פתרון תאורה מודרני, שיקי וקסום, תאורה נסתרת בגבס היא בדיוק התשובה.
  • תאורה נעימה: מאחר והתאורה עצמה אינה ישירה אל מוחזרת, התאורה הנסתרת בגבס מקרינה את האור שלה כלפי הקירות או התקרה, מהם מוחזר האור לחלל בצורה נעימה, רגוע ומפושטת. 
  • חללים קטנים ותקרות נמוכות: במקרים כאלה, הוספת גופי תאורה מסוגים אחרים, צמודים, תלויים ועוד, מקטינים את החלל עוד יותר ואף יכולים להוות הפרעה ממשית לתנועה בחדר. תאורה נסתרת בגבס מספק פתרון איכותי ואלגנטי. 

האם תאורה נסתרת מתאימה להארה כללית בחלל גדול

בהחלט. מבחינה טכנולוגית, תאורת לד מסוגלת לספק הארה נסתרת גם בחדרים גדולים. הדבר תלוי יותר במבנה התקרה המונמכת ואיך התאורה הנסתרת תחזיר את האור דרכה אל החלל, הקירות או התקרה. תאורת לד יכולה להתחבר לעמעם כך שניתן להתקין תאורת לד חזקה ולווסת את עוצמת האור בצורה מאוד מדויקת על מנת להתאים לצורך או האווירה הרצויה בכל רגע ורגע. תאורת לד נסתרת בגבס גם לא פולטת חום וגם מאוד חסכונית כך שהיא מציעה פתרון מעולה לכל צרכי התאורה הנסתרת בכל סוג של חדר. תאורה נסתרת בגבס, הן בחדר גדול והן בחדר קטן מיועדת להארה כללית בדרך שאף סוג תאורה אחר לא מציע. 

אילו תשתיות יש להכין עבור תאורה נסתרת בגבס

הדבר הראשון שיש בו צורך על מנת להתקין תאורה נסתרת בגבס הוא תקרת גבס מונמכת חלקית. ההנמכה יכולה להיות מההיקף פנימה כאשר החלק המרכזי לא מונמך, או הפוך, חלק מרכזי מונמך וצף, שאינו מחובר לקירות הסמוכים. יש גם צורך לתכנן את מיקום השנאי בתוך הגבס. 
מעבר לגבס, יהיה גם צורך כמובן בתשתית חשמל, נקודה או נקודות חשמל במיקומים הנכונים בתוך הגבס ומחוברת למתג/מתגי שליטה. 
 
מומלץ להתייעץ עם מומחי תאורה לתכנון נכון של תאורה נסתרת, פריסה נכונה, בחירה בפתרון התאורה הנכון, מיקומים של התאורה ועוד כך שתוכלו לספק מידע מדויק לכל בעלי המקצוע, גבס, חשמל ועוד, כדי שתפיקו את מירב האפקטיביות וההנאה מהתאורה שלכם. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: