התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

מנורות למחסן

מחסנים גם הקטנים ביותר והגדולים ביותר מהווים פתרון מצוין לאחסון, זמני או לטווח ארוך עם נוכחות אנשים מזדמנת עד קבועה. לעיתים קרובות נושא התאורה לוקה בחסר או שאף לא מתייחסים אליו והדבר הופך את השימוש במחסנים לקשה עד מסוכן. ריכזנו עבורכם טיפים לבחירת מנורות למחסן.

סוגי מחסנים 

ישנן דרישות שונות על פיהן מקימים מחסן:
  • מחסנים פרטיים קטנים בבניין דירות או בבית פרטי, משמשים לאחסון פריטים שונים שלא בשימוש תדיר כמו מזוודות, קרטוני אחסון, כלי עבודה, רהיטים ועוד. 
  • מחסני אחסון בינוניים עד גדולים בחברות תעשייתיות, משמשים לאחסון סחורות מוגמרות וגם חומרי גלם לייצור. 
  • מחסני חנויות ומסעדות: משמשים לאחסון סחורה עד לעיבודה או מכירתה. 
  • מחסני אחסון בחברות אחסון: משמשים לאחסון פריטים שונים, תכולת דירה, דברים שלא בשימוש תדיר ועוד. 

למה צריך תאורה איכותית למחסן

למרות שברוב המחסנים השימוש או הכניסה אליהם היא מזדמנת ורק לצורך הכנסה והוצאת חפצים, כדאי לצאת מהגישה שניתן להסתפק בתאורה הפשוטה ביותר. הבעיה מתחילה כאשר רוצים לעשות שימוש חכם ויעיל במחסן, בין אם יש צורך לשהות בו יותר זמן, לחפש משהו במיקום מסוים ולא רק להוציא ולהכניס אליו פריטים, צריכים לסדר ולא רואים מספיק טוב וכדומה. המחסן יכול להיות עמוס מאוד ואף להסתיר את התאורה הפשוטה מה שיקשה עליכם את ביצוע המשימה שלשמה נכנסתם למחסן. הדבר עוד יותר חמור כאשר מדברים על מחסנים תעשייתים או של חנויות ומסעדות, שם מחסור באור ראוי יכול אפילו להפוך לסכנה של ממש.
אם היינו רגילים לתאורה פלורסנטית שגם לא נדלקת מיד וגם נוטה לרצד (דבר שמקשה עוד על האנשים העובדים או המשתמשים במחסן), או לחילופין לנורות ליבון שגם מהוות סכנה להתלקחות וגם לא מספקות מספיק אור, היום כבר יש פתרונות חדישים יותר. כמו כן, במחסנים תעשייתיים, האור דולק לעיתים 24/7 ותאורה פשוטה תזלול חשמל ותגרום לעלויות תפעול גבוהות. 

תאורה למחסן - המלצות

כיום הפתרון הטוב ביותר לתאורת מחסנים הוא מנורות לד. מנורות אלו אינן פולטות חום, אינן פולטות קרינה מסוכנת, אינן מכילות חומרים רעילים, מספקות תאורה חזקה ובעלת פיזור מצוין בצריכת חשמל נמוכה ביותר, נדלקות מיד וניתנות לוויסות על ידי עמעם ובעלות אורך חיים מספק הרבה יותר מהחלופות הוותיקות. מנורות לד יספקו את האור החזק הדרוש ללא ריצודים כך שהשימוש במחסן יהיה יעיל ביותר ללא סכנות מיותרות ועם חיסכון בעלויות חשמל ותפעול מבורכות. 
בנוסף, כיוון שתאורת לד היא קטנה מאוד, ניתן לשלב אותה במקומות נוספים כגון בתוך ארונות או בין המדפים, מה שיכול לסייע במציאת פריטים בקלות ולתפעול יעיל יותר.

איפה קונים תאורה למחסן

בלקו לד מקבוצת גלובל אל.סי.אס בע"מ היא יצרנית ותיקה בישראל של תאורת לד לשימושים שונים כולל מחסנים מכל הגדלים ומכל הסוגים. בלקו לד מציעה פתרונות תאורה חכמים למחסנים, כאלה שלא רק יבטיחו שימוש יעיל ואפקטיבי במחסנים שלכם אלא גם יחסכו לכם לא מעט עלויות תפעול. ניתן לבקר בחנות המפעל, להתרשם מהמגוון הרחב של מנורות למחסן ולקבל ייעוץ מקצועי במקום ללא עלות. במקרים מורכבים יותר, ניתן להזמין מומחה תאורה למחסן שלכם לייעוץ תכנון תאורה מדויק. עלות הייעוץ בעסק כמובן יקוזז מעלות ההזמנה שלכם. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: