התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

שילוב גופי תאורה מותאמים אישית עם גופי תאורה דקורטיביים

כאשר רוצים ליצור עיצוב מעניין בעזרת גופי תאורה, שילוב סוגים שונים מבחינת מראה ועיצוב הוא המפתח להצלחה. אם בעבר היה היצע דל יחסית של עיצובים של גופי תאורה, כיום התמונה שונה לגמרי וכבר לא צריך לפזר בבית את אותם גופי התאורה. מומלץ לגוון ולשלב גופים שונים כדי שהעיצוב הכללי יהיה עשיר ומעניין יותר. רוצים לדעת עוד על שילוב של גופי תאורה מותאמים אישית עם גופי תאורה דקורטיביים? הכנו עבורכם מידע שחשוב להכיר. 

מהם גופי תאורה מותאמים אישית

גופי תאורה מותאמים אישית היו נחלת אנשים מעטים בעבר, לרוב בעלי ממון או לחילופין ארגונים או מקומות כגון בתי מלון יוקרתיים ובניינים שיכלו להרשות לעצמם לפנות לחברה ולבקש לייצר עבורם גופי תאורה מיוחדים, כאלה שלא ראו אצל אחרים.
לעיתים הצורך בגופי תאורה בהתאמה אישית היה גם על רקע מגבלות מיוחדות שהכתיבו את הצורך בהתאמת גופי תאורה למקום התקנתם.
כיום המצב השתנה וגופי תאורה מותאמים אישית הפכו להיות נגישים מאוד, עד כדי כך שכל אחד יכול לרכוש אותם, וזאת בזכות חברות כמו בלקו לד המייצרת גופי תאורת לד מאלומיניום איכותי. זמינות חומר הגלם, עלותו הנמוכה יחסית, ועצם העובדה שהחברה היא יצרנית ותיקה בעצמה מאפשר לה להציע את השירות כך שלקוחות יכולים להגיע עם צורך מסוים או מפרט מדויק ולקבל את מבוקשם שיתאים בדיוק לחלל שלהם.. 
גופי תאורה מותאמים אישית העשויים פרופילי אלומיניום יכולים להיות מיוצרים בכל אורך, צבע, גימור, עוצמה. 

מהם גופי תאורה דקורטיביים

גופי תאורה דקורטיביים הם גופי תאורה בעלי עיצוב מיוחד ההופך אותם לפריט עיצובי לכל דבר. לרוב גופי תאורה דקורטיביים יהיו תלויים כך שהם יהיו בעלי נראות גבוהה בחלל. 
גופי תאורה דקורטיביים יכולים להיות מכל צורה, עגולים, מלבניים, גיאומטריים, א-סימטריים או סימטריים, ובכל גודל.
גופי תאורה דקורטיביים יכולים לשלב חומרים שונים כגון עץ, זכוכית, מתכות שונות, באופן חלקי או מלא.
גופי תאורה אלו מספקים טאץ' עיצובי נוסף בכל חלל. 

איך יוצרים שילוב נכון בכל חלל

כמו עם כל דבר בעיצוב, מידה נכונה היא חשובה. כלומר, בכל חלל, לא מומלץ שכל גופי התאורה יהיו רק דקורטיביים או רק מותאמים אישית, דבר שיכול ליצור עומס עיצובי לא רצוי. 
בכל אזור או תת אזור בחלל כדאי להתאים סוג גוף תאורה. לדוגמה המטבח – אפשר להתקין גוף תאורה דקורטיבי מעל האי (או כמה – תלוי בגודלם ובגודל האי) ומעל משטח העבודה גוף תאורה מותאם אישית שיותאם לאורך המשטח. כמו כן ניתן להוסיף גופי תאורה מותאמים מתחת לקלאפה או בתוך הארונות והמגירות – כל אלו לפי המידות המדויקות של הארונות.
בנוסף, אם בוחרים להתקין גוף תאורה דקורטיבי בצבע מסוים ניתן לבחור בגופי תאורה מותאמים אישית שיהיו באותו הצבע או בצבע משלים או בכלל בצבע נייטרלי שישתלב עם הקיר או התקרה על מנת לתת את הפוקוס לגוף התאורה הדקורטיבי.
שילוב נכון של תאורה וגופי תאורה מצריך ידע והבנה גם בעיצוב וגם בתאורה, לכן מומלץ להגיע לאולם התצוגה של בלקו לד ולקבל שירות ייעוץ מקצועי של היועצים שלנו וזאת וכדי להימנע כמה שיותר מטעויות אפשריות. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: