התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

גופי תאורה לגינה בהתאמה אישית

מחפשים גופי תאורה לגינה ועדיין לא ממש מצאתם את מבוקשכם?
תשמחו לדעת כי יש פתרון: גופי תאורה לגינה בהתאמה אישית.
מה צריך לדעת לפני שמזמינים גופי תאורה לגינה, מהם גופי התאורה המומלצים לגינה? איזה פתרון גופי התאורה לגינה בהתאמה אישית מספקים?
המשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות.

דרישות טכניות של גופי תאורה לגינה

מבחינה טכנית, גופי תאורה לגינה הם שונים למדי מאלה המיועדים לשימוש פנימי. הסיבה לכך היא די ברורה – בחוץ, בגינה, יש מים, יש לחות, יש שמש, יש גשם, יש מי השקיה, יש אבק ורוחות ועוד. כלומר התנאים הפיזיים בפניהם גופי התאורה צריכים לעמוד לאורך זמן, הם שונים ולא קלים. גופי התאורה בגינה צריכים בעצם לעמוד מול כל התנאים שהוזכרו מעלה, וגם להגן עליכם המשתמשים מפני התחשמלות. לכן המחוקק הישראלי מחייב תקינה לגופי תאורה לגינה, תקן הנקרא IP65. תקן זה מחייב ומבטיח שגוף התאורה יהיה אטום לאבק וזרימת מים מכל כיוון.
כאשר אתם באים לבחור גופי תאורה לגינה, וודאו שגופי התאורה הם בעלי תקן זה. בנוסף, חשוב ביותר להשתמש בתשתית חשמל במתח נמוך בגינה על מנת להבטיח בטיחות מקסימלית בפני התחשמלות. להכנת תשתית חשמל המתאימה לתאורת הגינה, יש לפנות לחשמלאי מוסמך. 

תאורה לגינה מאלומיניום

אלומיניום הוא חומר בעל תכונות מעולות לשימוש עבור גופי תאורה לגינה. אלומיניום הוא חומר קל משקל, עם גמישות וחוזק מצוינים וכן הוא עמיד בפני קורוזיה ושינויי טמפרטורה, דבר שהופך אותו לבחירה המנצחת לכל גופי התאורה בגינה.
לגופי תאורה מאלומיניום יש יתרונות נוספים כגון:
  • יש להם החזריות אור גבוהה כך שניצול התאורה הוא בין הטובים ביותר
  • קל לייצר גופי תאורה מאלומיניום
  • ניתן לצבוע אותם בכל גוון רצוי, ואף לתת להם מראה גמר מיוחד
  • הם אידאליים לתאורת לד החזקה והחסכונית שעובדת על מתח נמוך
  • אלומיניום הוא גם חומר מאוד ידידותי לסביבה שניתן למחזור מלא
כיום קיימים גופי תאורה לגינה בשלל גדלים וכן ניתן למצוא גופי תאורה מסוגים שונים כגון צמודים, שקועים וגם תלויים, כך שברוב המקרים תוכלו למצוא גופי תאורה מאלומיניום המתאימים לדרישה שלכם. 

יתרונות של גופי תאורה לגינה בהתאמה אישית

קיימים מקרים בהם גופי תאורה סטנדרטיים אינם אופציה, אולי בגלל שאתם מעוניינים בעיצוב מיוחד או שקיים צורך מיוחד שגוף תאורה סטנדרטי לגינה לא יכול להתאים מבחינת הגודל למשל. בדיוק עבור מקרים אלו, בלקו לד מציעה את האפשרות של הזמנת גופי תאורה לגינה בהתאמה אישית. שירות נהדר ויוצא דופן זה מאפשר להזמין גופי תאורה לגינה בדיוק לפי המפרט שלכם, בגודל הרצוי, בצורה המבוקשת, בגימור המתאים, וכל זאת במהירות ובמחיר מפתיע. כל שעליכם לעשות הוא להגיע לבלקו לד מצוידים בשרטוט או ברעיון של גוף התאורה המבוקש. כמו כן מומלץ גם לספק תכנית תאורה של הגינה ומיקום של גוף התאורה המיוחד כך שמומחי התאורה של בלקו לד יוכלו לבצע התאמה מדויקת של הנורות להפקת האור הרצוי. מאחר ובלקו לד הם יצרנים של גופי תאורה, הם מסוגלים לספק לכם מענה ואספקת גוף תאורה בהתאמה אישית בזמן קצר ובמחיר מאוד אטרקטיבי. רוצים לבדוק? פשוט התקשרו או בקרו באולם התצוגה של בלקו לד ותיווכחו. 
 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: