התקשרו אלינו
התקשרו אלינו
חיפוש

שילוב תאורה שקועה בנגרות

כיום בזכות טכנולוגיית הלד המציעה נורות קטנות ביותר שאינן פולטות חום, ניתן לשלב תאורה שקועה בפריטי נגרות על מנת לשדרג את חוויית המשתמש ואת בטיחות השימוש.
בואו להכיר עולם של נגרות מתקדמת עם תאורה שקועה מובנית. 

נגרות מותאמת אישית - יתרונות

ישנם מקרים רבים בהם נהיה מעוניינים לבחור בנגרות מותאמת אישית על פני פריטי נגרות סטנדרטיים הנמכרים בחנויות:
  • נגרות מותאמת אישית מאפשרת יצירת פריטי נגרות במידות שמתאימות בדיוק לצרכי החלל שלכם, ובכך תוכלו להפיק את המרב מהמקום בו הנגרות מיועדת להיות מותקנת. מידות סטנדרטיות לרוב לא יכולות להתאים לכל מידת קיר או נישה. 
  • נגרות מותאמת אישית ניתן לתכנן טוב יותר מבחינה פנימית וחיצונית, כך שהפריט יתאים בדיוק לצורכי האחסון בחלל בו יותקן.
  • נגרות מותאמת אישית מאפשרת בחירת חומרים ועיצוב שתואמים בדיוק את הרצונות שלכם בהתחשב בעיצוב שאר החלל. נגרות סטנדרטית מוצעת במגוון חומרים ועיצובים אך לא ניתן לחרוג מהם אם מעוניינים בנגרות שונה. 
  • נגרות מותאמת אישית מאפשרת שילוב אביזרים לפי בחירה, מפרזול ועד הוספת תאורה שקועה שתהפוך את השימוש בנגרות למהנה ובטוח הרבה יותר וגם יכולה להוסיף מימד עיצובי נוסף עם משחקים של אור וצל שרק תאורה יכולה לספק. 
  • נגרות מותאמת אישית בד"כ תהיה באיכות גבוהה יותר מנגרות סטנדרטית, דבר שמבטיח עמידות ושמירה על מראה לאורך שנים רבות יותר. 

סוגי תאורה שקועה בנגרות

נבהיר קודם שתאורת לד היא המומלצת ביותר לשילוב בנגרות מאחר והיא אינה פולטת חום, והנורות הן בגודל מזערי שמאפשר שיקוע שלהן בקו אפס בפלטות (גם דקות יחסית) של פריט הנגרות מבלי לפגוע בחוזקן. כמו כן, תאורת לד צורכת מעט מאוד חשמל וניזונה מחשמל במתח נמוך שהוא בטיחותי לשימוש בכל מקום ללא סכנת התחשמלות. 
ניתן למצוא מגוון פרופילי תאורה שקועים מאלומיניום בגדלים שונים (עומק, רוחב) ובאורך הניתן לחיתוך בהתאם לאופי התאורה הנדרש ולסוג הנגרות. תאורה שקועה בנגרות תאפשר את הארת תכולת פריט הנגרות במגירות ובתאים השונים. 

הכנות לשילוב תאורה שקועה בנגרות

אמנם זה נשמע פשוט להוסיף תאורה לנגרות, אבל כאשר רוצים שהתאורה תהיה שקועה ותראה כחלק בלתי נפרד מפריט הנגרות, יש לתכנן היטב את נקודות החשמל באזור בו תותקן הנגרות וכן את פריט הנגרות עצמו. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מהתחום כמו אדריכלים או מעצבי פנים שיפיקו לכם תכניות מסודרות לביצוע מדויק.
להלן כמה דוגמאות:
  • נקודות חשמל – חשוב לתכנן מספר נקודות חשמל שיעברו בקיר מאחורי פריט הנגרות או מהרצפה אם מדובר בפריט שעומד בפני עצמו בחלל. מספר נקודות החשמל ואופן החיווט תלוי בגודל הפריט ובכמות גופי התאורה שתרצו לשלב בו. 
  • תכניות מפורטות – מומלץ מאוד לתכנן את פריט הנגרות לעומק, לאחר חשיבה על כל מה שהוא אמור להכיל, כולל כמובן מה אמור להיות מואר ומה לא. בתכניות יש לפרט את מיקום גופי התאורה ואת גודלם המדויק.
  • ביצוע הנגרות – כאשר הנגר מכין את פריט הנגרות על פי התכניות שקיבל מהלקוח \ מעצב פנים, הוא יודע להכין את השקע במיקום שנקבע. אם יש אפשרות לספק לנגר חתיכה של פרופיל האלומיניום על מנת לדייק את השקע זה אפילו טוב יותר. בנוסף לשקע, הנגר גם מכין חורים למעבר החוטים.
בלקו לד מציעה מגוון פרופילים לשימוש כפרופילי תאורה שקועים בנגרות, ואנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה שלנו כדי להתרשם מהם. 

 
למידע, ייעוץ והזמנות התקשרו אלינו: 1800-403040
או כתבו לנו: