גופי תאורה מומלצים לפרגולה

התקנת פרגולה בחצרות בתים ובמרפסות דירות היא פופולרית מאוד בעיקר בגלל מזג האוויר השמשי הפוקד אותנו ברוב ימות השנה. על מנת שנוכל ליהנות מישיבה בפרגולה גם בשעות החושך, מומלץ להתקין גופי תאורה. אלו גופי תאורה מומלצים לפרגולה? המשיכו לקרוא.

התאמת גופי תאורה למבנה הפרגולה

רובן הגדול של הפרגולות בנוי באופן בו ישנם עמודים שעליהם מחוברת מסגרת ובה קורות לאורך או לרוחב במרחקים שונים. הפרגולה יכולה להיות גם תלויה באמצעות כבלים חזקים המחוברים אל קיר.
כמו כן, הפרגולה היא לרוב מונמכת יותר מתקרה רגילה, וזהו מאפיין שצריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים את התאורה.
לכן, כאשר אנו מחפשים תאורה לפרגולה, כדאי לקחת את שני המאפיינים הללו בחשבון. כמובן שניתן לבחור גופי תאורה שונים, אך אפשר לבחור גם בתאורה שתורכב באופן חכם יותר ותפזר את האור בצורה טובה יותר.

איזו צורה של גוף תאורה מומלצת להתקנה בפרגולה

על פי המאפיינים שהגדרנו מעלה, נוכל לבחור בגופי תאורה ארוכים ודקים שיכולים להשתלב בין הקורות כך שרואים אותם רק כאשר התאורה דולקת, ובשאר הזמן הם כמעט אינם נראים לעין. באופן כזה הגופים גם יכולים להיות מפוזרים בכמה מקומות בפרגולה ובכך להאיר את כולה, ולא רק את המרכז כמו בתאורה מרכזית. ניתן גם לבחור בתאורה מרכזית ולפזר בנוסף עוד גופי תאורה דקים שישתלבו בין הקורות.
במידה והחלטתם לרכוש גוף תאורה מרכזי, כדאי לשים לב לגודל שלו ולאופן בו הוא נוכח בחלל, כי הפרגולה היא לרוב מונמכת כפי שכתבנו קודם, ולא תרצו שגוף התאורה יפריע לכם לעבור מבחינת גובהו. כדאי לשקול לרכוש גוף תאורה צמוד תקרה ויש לשים לב שהוא גם מוגן מים בגלל שהפרגולה הרי עומדת בחוץ. הנורות בגוף התאורה צריכות להיות בעלות מתח נמוך, כמו נורות לד לדוגמה.

מאיזה חומר מומלץ שיהיה גוף תאורה לפרגולה

מבחינת עמידות, שימו לב שהחומר ממנו עשוי גוף התאורה הוא עמיד בפני מים, לחות, וכדומה. גוף תאורה מאלומיניום הוא פתרון מעולה כיוון שהאלומיניום אינו סובל מחלודה ולכן הוא יכול להחזיק במשך שנים ארוכות, ללא צורך בתחזוקה של החומר עצמו.

לסיכום, לא כל גוף תאורה מתאים להתקנה בפרגולה ויש לקחת בחשבון את כל הקריטריונים אותם הזכרנו קודם. גוף התאורה צריך להיות עמיד בפני  מזג האוויר, להתאים בצורתו למבנה הפרגולה ושהנורות תהיינה במתח נמוך.

 
רוצה לקבל ייעוץ תאורה? לקבל הצעת מחיר? להזמין ישירות מהמפעל?
ניתן להתקשר 1800-40-30-40
או לכתוב אלינו - כל הפניות נענות במהירות:
מלאו את הטופס הקצר וצוות בלקו לד יחזור אליכם במהירות:
   

בלקו לד מקבוצת גלובל אל.סי.אס בע"מ
גופי תאורת לד מעוצבים
חנות המפעל:
רח' היובל 4 חולון
ברוכים הבאים - יש חניה
טלפון: 1800-40-30-40הצהרת נגישותמפת אתר