פרגולה מאלומיניום במראה עץ

פרגולה מאלומיניום במראה עץ היא חלופה מצוינת לפרגולה מעץ מלא מסיבות רבות וטובות. אך לעיתים עולה השאלה האם פרגולה מאלומיניום במראה עץ יכולה באמת להראות ממש כמו עץ, כמה היא עמידה ואם יש צורך בתחזוקה מיוחדת.
אם גם אתם שוקלים להוסיף פרגולה לבית שלכם ורוצים לקבל מענה לכל השאלות, מאמר זה הוא בדיוק בשבילכם. 

האם פרגולה מאלומיניום באמת יכולה להראות כמו עץ

אלומיניום באופן כללי הוא חומר המציע אפשרויות רבות של גימורים כולל דימוי חומרים אחרים וביניהם גם עץ. אם בעבר אלומיניום במראה עץ לא ממש היה נראה כמו עץ, כיום התעשייה והטכנולוגיות התקדמו רבות ומסוגלות לספק גמר לאלומיניום במראה עץ משכנע ביותר.
תוכלו לבחור בין גמר לפי סוגי עץ, צבע וגוון שונים – הכל בדומה לעץ אמיתי, עם מראה מדויק, המספק את המראה החם והכפרי, הטקסטורה, הגידים ועוד מאפיינים שונים של עץ אמיתי. יתרה מכך, מלבד הדימוי המושלם, אלומיניום במראה עץ הוא גם ידידותי הרבה יותר מעץ מלא מכמה בחינות כגון המשקל הקל של החומר, אין צורך בקונסטרוקציה מסובכת, ניתן להתקנה במהירות ובקלות גם בעצמכם עם מברגה וברגים קודחים, ועוד. 

עמידות של פרגולה מאלומיניום במראה עץ

פרגולה מאלומיניום במראה עץ היא גם עמידה ביותר בפני תנאים גם קיצוניים, שמש, אבק, קור, חום, גשם, לחות, ועוד. למעשה פרגולה מאלומיניום לא תחווה כל התיישנות, סדקים, עיוותים, התייבשות, ריקבון, התפוררות ועוד בניגוד לפרגולה מעץ מלא.
פרגולה מאלומיניום במראה עץ תשמור על המראה שלה לאורך שנים רבות ללא כל דהייה ושינוי, והיא גם עמידה בפני מכרסמים ותולעים שונים שאוהבים להרוס פריטים מעץ. אם עמידות ללא עוררין ומראה עץ הם חשובים לכם אז פרגולה מאלומיניום במראה עץ היא התשובה המנצחת עבורכם.

האם פרגולה מאלומיניום במראה עץ דורשת תחזוקה מיוחדת

שלא כמו פרגולה מעץ מלא שדורשת הגנה מלאה (צבע, איטום) ותחזוקה שוטפת (חומרי הגנה וטיפול לעץ, חידוש גמר ועוד), פרגולה מאלומיניום במראה עץ לא דורשת כל תחזוקה או טיפול מלבד ניקוי קל מפעם לפעם להסרת אבק. למעשה פרגולה מאלומיניום במראה עץ מנצחת בכל הפרמטרים:
  • עלות
  • פשטות וקלות התקנה
  • עמידות
  • מראה נצחי
  • ללא תחזוקה מתישה
  • ללא שימוש תדיר בחומרים יקרים
עם פרגולה מאלומיניום במראה עץ, תוכלו ליהנות מהמראה המהמם של עץ בלי כל העלויות, הדאגות, והחסרונות של עץ מלא. אין זאת הפתעה לכן שכיום פרגולה מאלומיניום במראה עץ היא הבחירה המועדפת (ויש לומר גם חכמה) של ישראלים כה רבים. 

 
רוצה לקבל ייעוץ תאורה? לקבל הצעת מחיר? להזמין ישירות מהמפעל?
ניתן להתקשר 1800-40-30-40
או לכתוב אלינו - כל הפניות נענות במהירות:
מלאו את הטופס הקצר וצוות בלקו לד יחזור אליכם במהירות:
   

בלקו לד מקבוצת גלובל אל.סי.אס בע"מ
גופי תאורת לד מעוצבים
חנות המפעל:
רח' היובל 4 חולון
ברוכים הבאים - יש חניה
טלפון: 1800-40-30-40הצהרת נגישותמפת אתר