מחיר פרגולות אלומיניום

כאשר שוקלים רכישת פרגולה, נכנסים לא מעט פרמטרים והשוואות וביניהם כמובן גם המחיר. כאשר בודקים את הכדאיות ברכישת פרגולת אלומיניום חשוב להבין באמת על מה באמת משלמים, חשוב להבין את היתרונות שלה לעומת סוגים אחרים, חשוב להבין איך מחושב המחיר של פרגולות אלומיניום ואם ישנן גם עלויות נוספות שצריך אולי לקחת בחשבון. על כל השאלות ועוד, תשובות בהמשך המאמר. 

מה היתרונות של פרגולת אלומיניום לעומת סוגים אחרים

כאשר בוחנים את הסוגים השונים של פרגולות, כדאי להיות ערים ליתרונות ולחסרונות של כל סוג וסוג:
 • פרגולות עץ: אלה מיוצרות מעץ מלא לפי מידה, דורשות תהליך הרכבה מורכב עם קונסטרוקציה מתאימה למשקל הרב של עץ מלא, וכן טיפול נכון כמו החדרת חומרי הגנה וטיפול לעץ על מנת שהעץ יוכל לעמוד בתנאים חיצוניים, החלים איפה שהפרגולה מותקנת, כולל חום, קור, שמש, גשם, שלג, ברד, אבק, לכלוך, פגיעת מכרסמים ותולעים ועוד. הסיבה המרכזית לבחירה בפרגולה מעץ היא המראה המיוחד שעץ מלא מציע כחומר חי. אך חומר חי משמע גם התיישנות, אפשרות להיווצרות סדקים, פיצוצים, עיוותים, דהייה והתפוררות במרוצת הזמן. על מנת להגן על העץ מכל אלה, יש להקפיד על שגרת טיפולים, צביעה וכדומה לכל אורך חיי הפרגולה. מכל הסיבות האלה, וגם חומר הגלם עצמו, פרגולות עץ מלא הן בין היקרות יותר ודורשות הוצאות מתמשכות לאורך הזמן לשמירה עליה. 
 • פרגולה מברזל היא כיום פחות נפוצה וגם היא יחסית יקרה ועשויה לסבול מתופעות של השפעות חיצוניות, כגון חלודה לאורך הזמן אם המתכת לא מוגנת כראוי עם צביעה מחודשת כל תקופה. פרגולה ממתכת היא גם תהיה כבדה ותצריך קונסטרוקציה בהתאם. 
לעומתם, פרגולת אלומיניום מציעה יתרונות בולטים שהופכים אותה לבחירה חכמה ביותר: 
 • אלומיניום הוא חומר חזק 
 • אלומיניום הוא חומר קל משקל כך שלא נדרשת קונסטרוקציה מסורבלת - חיסכון בעלויות ומאפשר התקנה בכל מקום ללא חשש אפילו כפרגולה צפה (ללא עמודי תמיכה).
 • אלומיניום עמיד בפני תנאים קשים ביותר ואינו חדיר. 
 • אלומיניום הוא חומר שמאפשר יישום גמר וורסטילי ביותר, מגמר טבעי חלק, מוברש או מט, צביעה בכל קשת צבעי ראל ועד גימור במראה חומרים אחרים כגון עץ, ועוד. לא משנה על איזה מראה אתם חולמים, תוכלו לקבלו עם אלומיניום. 
 • אלומיניום אינו נסדק, לא דוהה, לא מתקלף ולא מחליד, הוא ישמור על המראה שלו לאורך הזמן. 
 • אלומיניום לא דורש כל תחזוקה או טיפול. פשוט שוטפים את פרגולת האלומיניום במים כאשר אבק מצטבר עליה וזהו. זה יחסוך לכם לא מעט כסף בחומרי טיפול יקרים, בעבודה מפרכת וגם דאגות מיותרות. 
 • מראה: פרגולת אלומיניום היא בעלת מראה עכשווי, נקי, מודרני ואסתטי ביותר. פרגולת אלומיניום משתלבת באופן מושלם עם כל עיצוב קיים מבלי להכביד עליו. 
 • גדלים: ניתן להזמין פרגולת אלומיניום במידות סטנדרטיות או לפי מידה. פרגולת אלומיניום מורכבת מפרופילי אלומיניום סטנדרטיים, דבר שגם יכול להוזיל את העלויות.
 • התקנה: מאחר ואלומיניום הוא חומר קל, תוכלו לשנע את כל החלקים לבד ובקלות ללא צורך במנוף ואף להתקין אותה לבדכם בעזרת מברגה וברגים קודחים. אין חיתוכים, אין ניסורים, אין הלחמות, הכל פשוט כמו לגו. כמובן גם תוכלו להזמין הרכבה על ידי צוות מקצועי אם תעדיפו. 
 • אפשרות שילוב תאורה: ניתן להזמין תאורת לד משולבת בפרגולה. 
 • תוספות לבחירה: כמובן תוכלו לבחור את הגודל, הגימור (צבע, מראה עוד), כיסוי גשם ועוד. 

איך מחושב מחיר פרגולות אלומיניום

המחיר של פרגולת אלומיניום מחושב בהתאם לגודלה, לסוג (עומדת, צפה וכדומה), סוג הגימור ותוספות שונות. 
ברוב המקרים תוכלו לבחור מפרופילים בגדלים סטנדרטיים אך אם אתם מעוניינים בפרגולת אלומיניום בהתאמה אישית, תוכלו לקבלה בדיוק כפי שחלמתם. במקרה כזה, התכנון המיוחד, סוגי החומרים והגימורים, עשויים לייקר את העלות בהתאם. פרגולת אלומיניום היא ההשקעה הנכונה, הנבונה והיחידה המציעה גם אסתטיקה ללא עוררין ועמידות, והכי חשוב – שקט נפשי לשנים רבות. 

האם יש עלויות נוספות במהלך הזמן כמו בפרגולת עץ

ממש לא. כפי שצוין קודם, פרגולת אלומיניום עמידה לכל התנאים החיצוניים ולא דורשת כל תחזוקה, כל טיפול וכל צביעה מחדש במהלך הזמן. כמו שקיבלתם אותה, כך היא תראה במשך שנים רבות קדימה.
עובדה זו, לא רק חוסכת לכם כסף רב לאורך הזמן, אלא גם מאמצים בטיפולים לא פשוטים (שיופים, יישום חומרים, הסרת חלודה, סתימת חורים, צביעה ועוד). פרגולת אלומיניום היא ממש מוצר ללא דאגות, ונותר רק ליהנות ממנה.
 
רוצה לקבל ייעוץ תאורה? לקבל הצעת מחיר? להזמין ישירות מהמפעל?
ניתן להתקשר 1800-40-30-40
או לכתוב אלינו - כל הפניות נענות במהירות:
מלאו את הטופס הקצר וצוות בלקו לד יחזור אליכם במהירות:
   

בלקו לד מקבוצת גלובל אל.סי.אס בע"מ
גופי תאורת לד מעוצבים
חנות המפעל:
רח' היובל 4 חולון
ברוכים הבאים - יש חניה
טלפון: 1800-40-30-40הצהרת נגישותמפת אתר